Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Usłysz ich głos – kupując karmy Butcher’s pomagasz psom i kotom w potrzebie!

2023-11-08
Usłysz ich głos – kupując karmy Butcher’s pomagasz psom i kotom w potrzebie!

Butcher's kupując pomagasz

Pomagaj zwierzętom w potrzebie z Butcher’s

Butcher’s po raz kolejny angażuje się w pomoc zwierzętom w potrzebie – kupując produkty marki Butcher’s podarujesz posiłek podopiecznym fundacji AMI z Warszawy! Akcja trwa od 13.11.2023 do 13.01.2024. W tym czasie każdy jeden zakupiony produkt marki gwarantuje jeden posiłek dla podopiecznych fundacji – psów i kotów w potrzebie. Twoje zamówienie zostanie doręczone do Ciebie, a marka przekaże 100 g za każdy zakupiony produkt psom oraz kotom przebywającym pod opieką fundacji.

Marka Butcher’s regularnie angażuje się w liczne akcje mające na celu pomoc bezdomnym zwierzętom oraz psom i kotom w potrzebie – regularnie prowadzi ona różnego rodzaju akcje charytatywne. Wybierając zdrowe i smaczne posiłki Butcher’s masz pewność, że wybierasz markę, która szczerze troszczy się o dobrostan naszych małych, futrzanych przyjaciół. To idealna okazja, by zapewnić Twojemu pupilowi zapas zdrowej i smakowitej karmy, a jednocześnie pomóc psom i kotom, które znajdują się pod opieką fundacji. AMI Fundacja Pomocy Zwierzętom to organizacja non-profit, której podopiecznymi są schorowane, starsze zwierzaki oraz psy i koty, które zostały skrzywdzone lub porzucone bez opieki.

Akcją objęte są wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty marki Butcher’s dla psów i kotów – sprawdź ofertę!

Regulamin akcji Usłysz Ich Głos – Kupując Pomagasz

  1. Akcja trwa od 13.11.2023 do 13.01.2024.
  2. Za każdy sprzedany produkt objęty akcją w czasie jej trwania, marka przekaże 1 posiłek dla psa lub kota fundacji (rozumiany jako 100 gram karmy Butcher’s).
  3. Akcją są objęte wszystkie produkty marki Butcher’s dostępne w sklepie KrakVet.
  4. Sprawdź szczegółowy regulamin akcji.

Karma Butcher’s dla psa

Marka Butcher’s oferuje szeroki wybór suchych i mokrych karm dla psów w każdym wieku i każdej wielkości. Naturalne, zdrowe i smakowite karmy powstają z wysokiej jakości składników. W ofercie znajdziesz karmy z uwielbianych przez psy mięs takich, jak jagnięcina, kurczak, indyk, dziczyzna, wołowina i żwacze wołowe. Marka oferuje również karmy bezzbożowe i bezglutenowe, odpowiednie dla psów wrażliwych. Karmy mają wysoką zawartość mięsa. Mokre warianty są dostępne pod postacią pysznych kawałków w sosie lub soczystej galaretce.

Karma Butcher’s dla kota

W ofercie Butcher’s znajdziesz również szeroki wybór suchych i mokrych karm dla kotów w każdym wieku. Zdrowe i pyszne karmy powstają ze składników mięsnych i rybnych, które koty wprost uwielbiają – takich, jak tuńczyk, łosoś, pstrąg i ryby oceaniczne oraz kurczak, indyk, jagnięcina, dziczyzna i wołowina. Karmy mają postać pysznych musów, wykwintnych posiłków w sosie oraz smakowitych mięsnych kawałków. W szerokiej gamie produktów każdy mruczek z pewnością znajdzie dla siebie idealny posiłek.

Kupując produkty marki Butcher’s pomagasz – usłysz głos potrzebujących zwierząt i zaangażuj się w akcję!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

pixel