Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suplementy dla psa na stawy - ranking [Top 5]

2023-08-22
Suplementy dla psa na stawy - ranking [Top 5]

Odpowiednio zbilansowana dieta psa zatroszczy się o jego stawy, jednak niektóre czworonogi miewają wrodzone predyspozycje do problemów ze stawami i układem ruchu lub też doświadczyły urazu stawów. Dodatkowego wsparcia stawów wymagają w szczególności psy dużych i olbrzymich ras, psy z nadwagą oraz z genetycznymi predyspozycjami do problemów ze stawami. O stawy należy szczególnie dbać także w przypadku psów aktywnych, uprawiających sport i pracujących. Rynek zoologiczny obfituje w preparaty witaminowe i suplementy wspierające chrząstkę stawową oraz łągodzące dolegliwości bólowe. Zawierają one składniki takie, jak glukozamina, chondroityna, kolagen czy kwas hialuronowy.

Sklep zoologiczny KrakVet przygotował ranking, w którym przedstawiamy 5 najpopularniejszych suplementów dla psów na stawy. Sprawdź, które z nich cieszą się największą popularnością i po które właściciele psów sięgają najczęściej.

Przeczytaj więcej w artykule pt. "Niezdenaturowany kolagen typu II: Rewolucyjny składnik dla wsparcia stawów psa".

VETOQUINOL Flexadin advanced - witaminy dla psa - 60 tabletek

VETOQUINOL Flexadin advanced - witaminy dla psa - 60 tabletek

VETOQUINOL Flexadin advanced to wysokiej jakości suplement na stawy dla psów zmagających się z chorobą zwyrodnieniową stawów. Innowacyjny suplement zawiera zawiera niezdenaturowany kolagen typu II - UC-II, który zachowuje bioaktywną postać, jest odporny na trawienie w żołądku i zawiera aktywne epitopy - identyczne z naturalnie występującymi w kolagenie chrząstki stawowej. Dodatek ekstraktu z Boswellia serrata wspomaga regenerację organizmu. Suplement dostarcza także witaminy E oraz kwasów tłuszczowych Omega-3. Stanowi doskonałe wsparcie metabolizmu chrząstki stawowej.

Suplement ma mięsny smak zachęcający do jedzenia.

VETOQUINOL Flexadin advanced jest dostępna w opakowaniach po 60 i 30 tabletek.

Zobacz produkt
 

 

EUROPEAN PET PHARMACY Joint Powder Plus - suplement dla psa na stawy - 310 g

EUROPEAN PET PHARMACY Joint Powder Plus - suplement dla psa na stawy - 310 g

EUROPEAN PET PHARMACY Joint Powder Plus to preparat dla psów cierpiących na choroby stawów, który działa regeneracyjnie na chrząstkę stawową, działa przeciwzapalnie oraz łagodzi dolegliwości bólowe. Znajduje zastosowanie przy problemach z poruszaniem się, w rekonwalescencji po operacji układu mięśniowo-szkieletowego, artrozie, zapaleniu lub chorobie zwyrodnieniowej stawów. Zawiera cenne składniki wspierające stawy takie, jak małże nowozelandzkie, kwas hialuronowy, kolagen, glukozaminę, chondroitynę, MSM i witaminę C. Preparat powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie opiekunów psów sportowych.

Preparat jest testowany klinicznie.

EUROPEAN PET PHARMACY Joint Powder Plus jest dostępny zarówno w postaci proszku, jak i tabletek.

Zobacz produkt
 

 

BRIT Vitamins Mobility for dogs - suplement dla psa - 150 g

BRIT Vitamins Mobility for dogs - suplement dla psa - 150 g

BRIT Vitamins Mobility for dogs to wysokiej jakości smakowity przysmak funkcjonalny dla psów wspierający stawy i kości, polecany w szczególności dla psów cierpiących na choroby związane z kośćmi i stawami oraz w okresie rekonwalescencji po zabiegach ortopedycznych. Zawiera szereg składników wspierających stawy takich, jak Boswellia Serrata, kolagen, glukozamina i chondroityna. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe o właściwościach przeciwzapalnych. Skutecznie łagodzi dolegliwości bólowe.

Przysmak nie zawiera zbóż.

BRIT Vitamins Mobility for dogs jest dostępna w opakowaniach 150 g.

Zobacz produkt
 

 

CANVIT Chondro for dogs - preparat wzmacniający stawy - 230 g

CANVIT Chondro for dogs - preparat wzmacniający stawy - 230 g

CANVIT Chondro for dogs to suplement diety dla psów wzmacniający stawy, chrząstki, ścięgna i więzadła oraz wspierający wytwarzanie kolagenu. Zawiera glukozaminę, chondroitynę i MSM, a także witaminy E i C korzystne dla zdrowia stawów. Skutecznie wspomaga funkcjonowanie oraz regenerację stawów, a także pomaga zapobiegać urazom. Preparat jest polecany w szczególności dla psów starszych lub otyłych oraz prowadzących aktywny tryb życia.

Suplement ma pyszny i kuszący smak wątróbki.

CANVIT Chondro for dogs jest dostępny w opakowaniach 230 g.

Zobacz produkt
 

 

VETOQUINOL CaniViton Forte Plus - tabletki wspomagające funkcje chrząstki stawowej - 90 sztuk

VETOQUINOL CaniViton Forte Plus - tabletki wspomagające funkcje chrząstki stawowej - 90 sztuk

VETOQUINOL CaniViton Forte Plus to suplement diety dla psów wspomagający funkcje chrząstki stawowej. Preparat zawiera składniki takie, jak siarczan chondroityny i glukozamina. Suplement skutecznie wspomaga funkcje chrząstki stawowej i poprawia jej elastyczność, a także zwiększa ilość płynu maziowego oraz usprawnia ruchomość i amortyzację stawów. Preparat dba o komfort Twojego pupila podczas codziennych aktywności i zapewnia mobilność.

Preparat jest odpowiedni dla psów każdej rasy i w każdym wieku.

VETOQUINOL CaniViton Forte Plus jest dostępny w opakowaniach po 90 tabletek.

Zobacz produkt
 
 
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
pixel