Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Strefa producenta Bozita

Dlaczego BOZITA

Niska zawartość antybiotyków

Bozita stawia na zrównoważony rozwój mający na uwadze przede wszystkim dobro zwierząt.

Certyfikaty żywności wolnej od GMO

Produkty są przygotowywane w sercu szwedzkiej wsi z dbałością o ekologiczne warunki produkcji i dobro środowiska.

Mięso jakości human grade

Naturalna karma wyprodukowana ze składników najlepszej jakości, dopuszczonych do spożycia przez ludzi.

Pochodzenie z kraju wolnego od BSE

Wybierając markę Bozita stawiasz na produkty wyprodukowane w kraju o szczególnie surowych prawach dotyczących dobrostanu zwierząt.

Tylko sprawdzone receptury

Założona w 1992 r. hodowla kotów w Tassalyckan jest domem dla około 30 kotów z różnych środowisk, których zadaniem jest pomoc w rozwijaniu oferty firmy. Koty są testerami karmy, a ich potrzeby wyznaczają kierunek rozwoju i pracy nad nowymi produktami.

Współpraca z Ambasadorami marki

Zadaniem Ambasadorów marki jest współpraca z firmą w celu rozwoju oraz poprawiania jakości i wytrzymałości produktów. Zespół składa się z ekspertów w dziedzinach tresury, hodowców, a także zawodników biorących wraz z pupilami udział w konkursach posłuszeństwa oraz w sportach takich jak wyścigi psich zaprzęgów.

Karma dla świadomych miłośników psów i kotów

Bozita to Szwedzka firma produkująca karmy dla psów i kotów od 1903 roku. Na przestrzeni lat receptura karm była wielokrotnie udoskonalana i rozwijana, tak aby jak najlepiej dopasować ją do współczesnych potrzeb czworonogów. Jednak jedno pozostało niezmienne - wysoka jakość i wyłącznie naturalne składniki

Przeglądaj produkty

Co znajdziesz w ofercie BOZITA

Karma dla psa

Bozita oferuje szeroki wybór pełnowartościowych karm bytowych dla psów w każdej grupie wiekowej oraz dla ras każdej wielkości - od suchej karmy w wielu smakach po mokrą karmę w postaci pasztetu lub kawałków mięsnych w galaretce. Oferta zawiera również produkty dla psów o szczególnych potrzebach, przystosowane dla psów z alergią lub nietolerancjami pokarmowymi.

Karma dla kota

W ofercie Bozity znajdziesz szeroki wybór karm suchych i mokrych dla kotów, dostosowany zarówno do ich wieku, jak i do stylu życia kota - zarówno dla kotów wychodzących, jak i pozostających w środku. Odpowiednia dieta dostarcza im substancji potrzebnych do wzmocnienia organizmu oraz zapobiega problemom z utrzymaniem prawidłowej wagi. Oprócz pełnowartościowych karm bytowych w ofercie są również karmy przygotowane specjalnie z myślą o kotach sterylizowanych.


Karma od pierwszych dni życia

Dieta stosowana w pierwszych tygodniach życia ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju szczeniąt i kociąt. Karmy Bozita dla pupili w pierwszym roku życia zawierają naturalne składniki z substancjami odżywczymi, witaminami i minerałami stymulującymi rozwój i wzrost.

Bozita - to, co najlepsze dla kota, psa i klimatu.

W czasach, gdy każda decyzja ma wpływ na nasz ekosystem szczególnie warto jest zwracać uwagę na produkty, które wybieramy nie tylko dla siebie, ale również dla naszych czworonogów.

Kuchnia Bozity w Vårgårda posiada certyfikat zgodności z normą ISO 22000 od 2007 roku. ISO 22000 to standard zarządzania jakością w przemyśle spożywczym, który koncentruje się na bezpieczeństwie żywności. Fabryka Bozity jest zasilana w 100% energią odnawialną.

Wybieraj naturalne karmy dla psów i kotów w ekologicznych opakowaniach Tetra Recart®.

Tetra Recart® to innowacyjne opakowania z odnawialnego materiału, które są stosowane do pakowania mokrej karmy Bozita. Ich produkcja w porównaniu do tradycyjnych opakowań szklanych lub aluminiowych emituje nawet 80% mniej dwutlenku węgla. Dodatkowo prostokątny kształt pozwala wykorzystać przestrzeń transportową do maksimum, tym samym ograniczając ilość ciężarówek na drogach.


Gwarancja smaku

W trosce o dobro psów i kotów Bozita oferuje gwarancję smaku albo zwrot pieniędzy. W przypadku, gdy karma nie spełni Twoich oczekiwań i chcesz dokonać zwrotu otwartego już produktu, możesz skontaktować się z nami pod adresem sklep@krakvet.pl, a zwrócimy Ci pieniądze za zakup.

pixel