Strefa producenta Bozita

Dlaczego BOZITA

Niska zawartość antybiotyków

Bozita stawia na zrównoważony rozwój mający na uwadze przede wszystkim dobro zwierząt.

Certyfikaty żywności wolnej od GMO

Produkty są przygotowywane w sercu szwedzkiej wsi z dbałością o ekologiczne warunki produkcji i dobro środowiska.

Mięso jakości human grade

Naturalna karma wyprodukowana ze składników najlepszej jakości, dopuszczonych do spożycia przez ludzi.

Pochodzenie z kraju wolnego od BSE

Wybierając markę Bozita stawiasz na produkty wyprodukowane w kraju o szczególnie surowych prawach dotyczących dobrostanu zwierząt.

Tylko sprawdzone receptury

Założona w 1992 r. hodowla kotów w Tassalyckan jest domem dla około 30 kotów z różnych środowisk, których zadaniem jest pomoc w rozwijaniu oferty firmy. Koty są testerami karmy, a ich potrzeby wyznaczają kierunek rozwoju i pracy nad nowymi produktami.

Współpraca z Ambasadorami marki

Zadaniem Ambasadorów marki jest współpraca z firmą w celu rozwoju oraz poprawiania jakości i wytrzymałości produktów. Zespół składa się z ekspertów w dziedzinach tresury, hodowców, a także zawodników biorących wraz z pupilami udział w konkursach posłuszeństwa oraz w sportach takich jak wyścigi psich zaprzęgów.

Karma dla świadomych miłośników psów i kotów

Bozita to Szwedzka firma produkująca karmy dla psów i kotów od 1903 roku. Na przestrzeni lat receptura karm była wielokrotnie udoskonalana i rozwijana, tak aby jak najlepiej dopasować ją do współczesnych potrzeb czworonogów. Jednak jedno pozostało niezmienne - wysoka jakość i wyłącznie naturalne składniki

Przeglądaj produkty

Co znajdziesz w ofercie BOZITA

Karma dla psa

Bozita oferuje szeroki wybór pełnowartościowych karm bytowych dla psów w każdej grupie wiekowej oraz dla ras każdej wielkości - od suchej karmy w wielu smakach po mokrą karmę w postaci pasztetu lub kawałków mięsnych w galaretce. Oferta zawiera również produkty dla psów o szczególnych potrzebach, przystosowane dla psów z alergią lub nietolerancjami pokarmowymi.

Karma dla kota

W ofercie Bozity znajdziesz szeroki wybór karm suchych i mokrych dla kotów, dostosowany zarówno do ich wieku, jak i do stylu życia kota - zarówno dla kotów wychodzących, jak i pozostających w środku. Odpowiednia dieta dostarcza im substancji potrzebnych do wzmocnienia organizmu oraz zapobiega problemom z utrzymaniem prawidłowej wagi. Oprócz pełnowartościowych karm bytowych w ofercie są również karmy przygotowane specjalnie z myślą o kotach sterylizowanych.


Karma od pierwszych dni życia

Dieta stosowana w pierwszych tygodniach życia ma ogromne znaczenie dla prawidłowego rozwoju szczeniąt i kociąt. Karmy Bozita dla pupili w pierwszym roku życia zawierają naturalne składniki z substancjami odżywczymi, witaminami i minerałami stymulującymi rozwój i wzrost.

Bozita - to, co najlepsze dla kota, psa i klimatu.

W czasach, gdy każda decyzja ma wpływ na nasz ekosystem szczególnie warto jest zwracać uwagę na produkty, które wybieramy nie tylko dla siebie, ale również dla naszych czworonogów.

Kuchnia Bozity w Vårgårda posiada certyfikat zgodności z normą ISO 22000 od 2007 roku. ISO 22000 to standard zarządzania jakością w przemyśle spożywczym, który koncentruje się na bezpieczeństwie żywności. Fabryka Bozity jest zasilana w 100% energią odnawialną.

Wybieraj naturalne karmy dla psów i kotów w ekologicznych opakowaniach Tetra Recart®.

Tetra Recart® to innowacyjne opakowania z odnawialnego materiału, które są stosowane do pakowania mokrej karmy Bozita. Ich produkcja w porównaniu do tradycyjnych opakowań szklanych lub aluminiowych emituje nawet 80% mniej dwutlenku węgla. Dodatkowo prostokątny kształt pozwala wykorzystać przestrzeń transportową do maksimum, tym samym ograniczając ilość ciężarówek na drogach.


Gwarancja smaku

W trosce o dobro psów i kotów Bozita oferuje gwarancję dobrego smaku - w przypadku, gdy produkt nie spełni Twoich oczekiwań, firma zachęca do kontaktu na adres mailowy info@bozita.se w celu złożenia reklamacji. W ten sposób możesz otrzymać możliwość zwrotu pieniędzy za produkt.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel