Strefa Bozita

Modern Business - Start Bootstrap Template

Dlaczego Bozita

Niska zawartość antybiotyków

Bozita stawia na zrównoważony rozwój mający na uwadze przede wszystkim dobro zwierząt.

Certyfikaty żywności wolnej od GMO

Produkty są przygotowywane w sercu szwedzkiej wsi z dbałością o ekologiczne warunki produkcji i dobro środowiska.

Mięso użyte do produkcji karmy jest dopuszczone do spożycia przez ludzi

Naturalna karma wyprodukowana ze składników najlepszej jakości.

Pochodzenie z kraju wolnego od BSE

Wybierając markę Bozita stawiasz na produkty wyprodukowane w kraju o szczególnie surowych prawach dotyczących dobrostanu zwierząt.

Karma dla świadomych miłośników psów i kotów

Bozita to Szwedzka firma produkująca karmy dla psów i kotów od 1903 roku. Na przestrzeni lat receptura karm była wielokrotnie udoskonalana i rozwijana, tak aby jak najlepiej dopasować ją do współczesnych potrzeb czworonogów. Jednak jedno pozostało niezmienne - wysoka jakość i wyłącznie naturalne składniki

Co znajdziesz w ofercie Bozita?

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eaque fugit ratione dicta mollitia. Officiis ad.

...
Karmy dla psa

Bozita oferuje szeroki wybór pełnowartościowych karm bytowych dla psów w każdej grupie wiekowej oraz dla ras każdej wielkości - od suchej karmy w wielu smakach po mokrą karmę w postaci pasztetu lub kawałków mięsnych w galaretce. Oferta zawiera również produkty dla psów o szczególnych potrzebach, przystosowane dla psów z alergią lub nietolerancjami pokarmowymi

...
Karma dla kota

W ofercie Bozity znajdziesz szeroki wybór karm suchych i mokrych dla kotów, dostosowany zarówno do ich wieku, jak i do stylu życia kota - zarówno dla kotów wychodzących, jak i pozostających w środku. Odpowiednia dieta dostarcza im substancji potrzebnych do wzmocnienia organizmu oraz zapobiega problemom z utrzymaniem prawidłowej wagi. Oprócz pełnowartościowych karm bytowych w ofercie są również karmy przygotowane specjalnie z myślą o kotach sterylizowanych.

...
Karma dla psów i kotów o szczególnych wymaganiach

W trosce o zwierzęta z alergiami oraz szczególnymi potrzebami żywieniowymi Bozita przygotowała karmy oparte na jednym źródle białka. Firma posiada także szeroki wybór produktów bezzbożowych.

pixel
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij