Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Skracamy czas dostawy w KrakVet.pl

2020-10-20

Skracamy czas dostawy w KrakVet.pl

W KrakVet.pl wiemy jak ważne jest teraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego #zostańwdomu i złóż zamówienie na stronie sklepu do godziny 14, a wyślemy je do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

Dzięki sprawnemu działaniu naszego magazynu możemy się pochwalić szybką dostawą do Klienta. Przesyłki docierają do odbiorców w przeciągu zaledwie 24 godzin. Nowoczesne rozwiązania logistyczne wykorzystane w zapleczu magazynowym, umożliwiają sprawne i płynne przygotowywanie wszystkich paczek.

Karmy, zabawki i artykuły do pielęgnacji naszych podopiecznych przechowywane są w magazynie o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych. Obiekt został wzbogacony o wydajny system obsługi paczek, który pozwala na realizację 100 tysięcy zamówień na dobę - co sekundę jedno zamówienie jest gotowe do wysyłki.

Proces związany z kompletacją przesyłki rozpoczynany jest automatycznie - od razu po otrzymaniu informacji o realizacji transakcji przez Klienta. Pierwszym krokiem jest przygotowanie kartonu przez maszynę i oklejenie go etykietą, zawierającą informacje na temat realizacji zamówienia. Twoje produkty kompletowane są przez automaty, które mogą wydać na sekundę aż siedem artykułów. Natomiast na sam koniec do pudełka wkładany jest dokument zakupu (paragon lub faktura, zgodnie z życzeniem klienta), a na wierzchu przyklejany jest list przewozowy.

Aby zwiększyć zadowolenie i zaufanie naszych Klientów wprowadziliśmy system kontroli magazynowej, który zbiera informacje na temat każdej przesyłki – sprawdzana jest jej waga, a przed ostatecznym zamknięciem kartonu wszystkie produkty są fotografowane.

Ostatnia prosta w magazynie to szybki sorter. Z tego miejsca przesyłki trafiają do kurierów, którzy czekają, aby dowieźć Twoje zamówienie pod wskazany adres.
   

 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2020
pixel