Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozwiązania najczęstszych problemów spacerowych – zapraszamy na webinar

2022-04-12
Rozwiązania najczęstszych problemów spacerowych – zapraszamy na webinar

Spacer z pupilem to doskonały sposób na relaks połączony z aktywnością fizyczną, która zarówno jemu, jak i Tobie wyjdzie na zdrowie. Nie sposób jednak zaprzeczyć, że nasi niesforni czworonożni pupile potrafią sprawić nam na spacerze nie tylko sporą dawkę śmiechu, ale i rozmaite problemy. Jak sobie z nimi radzić i opanować psotne zapędy pupila?

Z przyjemnością ogłaszamy, że we współpracy z marką King's Gold zespół KrakVet zaplanował dla Was specjalny webinar, na którym zostaną omówione najczęstsze problemy, z którymi właściciele psów borykają się podczas wyprowadzania pupili na spacer. Webinar poprowadzi Joanna Korbal - instruktor szkolenia psów, behawiorysta, zoopsycholog, instruktor fitnessu dla psów oraz czynny zawodnik i instruktor dogfrisbee oraz agility.

Poznajcie Panią Joannę i dowiedzcie się, jak rozwiązać wasze problemy.

Webinar odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godzinie 19:00. Serdecznie zachęcamy do zapisu na webinar poprzez formularz zgłoszeniowy. Wszyscy użytkownicy, którzy zapiszą się na webinar otrzymają drogą mailową potwierdzenie zapisu oraz przypomnienie o terminie webinaru.

W czasie webinaru odbędzie się konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Program webinaru

W czasie webinaru zostaną poruszone problemy takie, jak:

  • Co robić, aby pies chętnie wracał na przywołanie?

  • Jak oduczyć psa ciągnięcia na smyczy?

  • Co zrobić, aby pies nie zjadał odpadków znalezionych w trawie?

  • Jakie ćwiczenia wykonywać, aby pies był skupiony na przewodniku na dworze?

  • Co zrobić, aby pies nie gonił ptaków, biegaczy i rowerzystów?

Zapisz się!

Konkurs dla uczestników webinaru

Marka King's Gold oraz zespół KrakVet wraz z prowadzącą webinar chce zachęcić Was do podzielenia się problemami, z którymi spotykacie się podczas spaceru z pupilem. W czasie webinaru zostanie ogłoszony konkurs, w którym będziecie mogli opowiedzieć o swoich problemach z pupilem na portalu Instagram. Dla zwycięzców przygotowano pulę atrakcyjnych nagród – karm marki King's Gold.

Opowiedz nam o swoim pupilu i jego problemach, a będziesz miał szansę sprezentować mu pyszną i zdrową karmę!

King's Gold – holistyczna karma dla Twojego psa

King's Gold to nowa marka na rynku holistycznych karm dla psów. Niedawno zaprezentowaliśmy naszym Klientom nowość od tej marki – ich pierwszą recepturę, King's Gold z wołowiną. To bogata w białko sucha karma o wysokiej zawartości mięsa wraz z dodatkiem szerokiej gamy smakowitych i zdrowych ziół, owoców i warzyw. Karma King's Gold z wołowiną zawiera także dodatki prozdrowotne - probiotyki ochraniające flotę bakteryjną jelit, olej z łososia na zdrową skórę i lśniącą sierść oraz witaminę E wspomagającą działanie układu odpornościowego.

Karma jest odpowiednia dla psów wrażliwych, o recepturze odpowiedniej dla psów wszystkich ras. To pełnoporcjowy i zbilansowany posiłek, który zapewni Twojemu pupilowi wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wartości odżywcze. Przeczytaj recenzję karmy i dowiedz się więcej.

Zachęcamy gorąco do zapisu na webinar przez formularz oraz do spróbowania karmy King's Gold z wołowiną.

Zapisz się!

Piątek, 22.04.2022 – nie przegapcie tej okazji!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel