Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Program lojalnościowy KrakVet - składaj zamówienia, wystawiaj opinie i zdobywaj punkty

2022-08-08
Program lojalnościowy KrakVet - składaj zamówienia, wystawiaj opinie i zdobywaj punkty

opinie

Zdobywaj punkty i wymieniaj na produkty

Sklep zoologiczny KrakVet docenia stałych Klientów i pragnie zaoferować im jak najlepsze okazje. Nieustannie pracujemy, by zapewnić Wam jak najkorzystniejsze ceny, błyskawiczną wysyłkę i niepowtarzalne promocje. Z tego względu KrakVet oferuje atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych Klientów. Za każde zakupy, które zrobisz po zalogowaniu się do konta otrzymasz punkty, które później możesz wymienić na produkty. Zakupy to jednak nie jedyny sposób, by zgarnąć punkty na zakupy w KrakVet.

Dowiedz się więcej, jak otrzymać punkty i wymieniać je na nagrody.

Zakupy w KrakVet

Zalogowani użytkownicy otrzymają punkty za każdy zakup. 1 punkt jest przyznawany za każde wydane 2 zł. Punkty są automatycznie przypisywane do Twojego konta po upłynięciu 30 dni od realizacji zamówienia.

Punkty możesz wymieniać na produkty przy przyszłych zakupach. 50 punktów odpowiada wartości 1 zł.

Sumę punktów możesz sprawdzać w zakładce moje konto. Za punkty możesz kupić wybrany produkt z oferty produktów za punkty, o ile uzbierasz ich wystarczającą ilość. Jeżeli uzbierasz odpowiednią ilość punktów potrzebnych do wymiany, pod danym produktem pojawi się przycisk "kup za punkty".

Sprawdź regulamin programu lojalnościowego.

Zapis do newslettera

Za zapisanie się do newslettera otrzymasz jednorazowo 500 punktów.

Opinie o towarach

Czy wiesz, że możesz otrzymać punkty również za wystawianie opinii o produktach dostępnych w naszym sklepie? Za każdą opinię możesz otrzymać nawet do 150 punktów! Do Twojego konta zostanie przypisane po 50 punktów kolejno za ocenę towaru, za wystawienie o nim opinii oraz za dodanie zdjęcia do opinii.

Zachęcamy serdecznie do wystawiania opinii ze zdjęciami – wystarczy szybka fotka Twojego zakupu i wystawienie opinii, a liczba punktów do wymiany na produkty będzie rosła!

Opinie o zamówieniach

Punkty możesz otrzymać również za wystawienie opinii o zamówieniach złożonych w KrakVet. Za opinię o zakupie możesz otrzymać nawet 100 punktów – po 50 punktów za ocenę zakupu oraz wystawienie o nim opinii.

Poświęć moment na wystawienie recenzji zamówionego towaru i opinii o zakupie – czekają na Ciebie punkty do wymiany na atrakcyjne produkty!

Co możesz otrzymać za punkty?

Oferta obowiązuje na wszystkie produkty dostępne w zakładce produkty za punkty. Jeśli masz na koncie wystarczająco dużo punktów, możesz wymienić je na każdy towar z atrakcyjnej oferty produktów dostępnych za punkty. Sprawdź, jakie produkty możesz nabyć za punkty jako stały Klient KrakVet.

Zarejestruj się, kupuj po zalogowaniu i wystawiaj opinie o towarach i zamówieniach – dzięki programowi lojalnościowemu KrakVet zaoszczędzisz na przyszłych zakupach!

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixel