Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polecaj i zarabiaj z KrakVet.pl

2020-11-13

Polecaj KrakVet.pl i zarabiaj

Dołącz do Programu Partnerskiego KrakVet.pl! Warto polecać to co dobre i sprawdzone. A biorąc udział w naszym programie w prosty i bezpieczny sposób możesz zarobić bez wychodzenia z domu.

Jak dołączyć do programu?

Dołącz

Aby dołączyć do programu wystarczy zrobić zakupy i założyć konto w sklepie.

Polecaj

Pobierz swój unikalny link i prześlij go swoim znajomym, klientom, współpracownikom.

Zarabiaj

Zarabiaj nawet 2% od każdej transakcji dokonanej za pośrednictwem Twojego linku.

Jak działa program

Zaloguj się do panelu programu

Przejdź do zakładki "Moje konto" a następnie wybierz "Program polecania"

Wygeneruj swój link

Wybierz opcję "Kod HTML" a następnie kliknij w przycisk "Generuj URL Linka"

Udostępnij znajomym

Skopiuj URL i udostępnij znajomym.

Zarabiaj prowizje

2% wartości każdego zamówienia z polecenia trafi na Twoje konto partnera.

Najczęściej zadawane pytania

Kto może wziąć udział w programie polecania?

Program polecania jest skierowany do zarejestrowanych klientów sklepu KrakVet.pl. Szczegóły są opisane w Regulaminie Programu Polecania.

Jak polecać?

Aby zacząć polecać, należy wygenerować link polecający w panelu programu partnerskiego, a następnie przesłać go za pomocą wiadomości e-mail, SMS lub w mediach społecznościowych. Link można wygenerować zarówno dla strony głównej sklepu, jak i dla konkretnego produktu.

Linki polecające można również zamieścić na swoich portalach internetowych czy blogach osobistych w formie tekstu lub bannerów graficznych.

Za co otrzymam prowizję?

Prowizja jest naliczana od wartości całego zamówienia bez uwzględnienia kosztów dostawy. Jeśli więc klient dokona zakupu z Twojego linku na wartość 100 zł, zostaniesz upoważniony do wypłaty 2 zł. Pamiętaj, że aby otrzymać prowizję zakup musi nastąpić bezpośrednio z Twojego linku polecającego.

Jak odebrać prowizję?

Prowizja zostanie naliczona 30 dni od momentu wysłania zamówienia z polecenia i jest możliwa do odbioru w postaci bonu towarowego do wykorzystania w sklepie Krakvet.pl. Gdy prowizja pojawi się na Twoim koncie rozliczeniowym możesz zażądać jej wypłaty w ciągu 180 dni. Minimalna kwota wypłaty to 25 zł.

Jak wykorzystać bon za polecanie?

Bon towarowy otrzymasz w wiadomości mailowej w ciągu 24 godzin od zażądania wypłaty. Bon jest ważny przez 12 miesięcy i można wykorzystać go do opłacenia części lub całości zamówienia. Ewentualną różnicę można dopłacić dowolnym sposobem płatności.

Czy otrzymam prowizję jeżeli ktoś zrezygnuje z zakupu?

Prowizja jest naliczana od zamówień zrealizowanych, jeśli więc ktoś zrezygnuje lub dokona zwrotu w ciągu 30 dni od zakupu - nie otrzymasz prowizji.

Jak sprawdzić saldo?

Saldo Twojego konta możesz sprawdzić w Panelu Programu Polecania w zakładce "Środki do wykorzystania". W Panelu znajdziesz również statystyki swoich linków jak i statusy rozliczeń.

Dlaczego nie widzę panelu programu partnerskiego w zakładce moje konto?

Każdy klient ma możliwość dobrowolnego dołączenia do programu partnerskiego. Program partnerski zostanie automatycznie wyświetlany w panelu klienta, gdy zostaną spełnione warunki dołączenia do programu. Warunkiem dołączenia do programu jest posiadanie konta w sklepie KrakVet.pl i dokonanie przynajmniej 1 zakupu od momentu uruchomienia programu (od 17.11.2020 r.)

Jak zrezygnować z uczestnictwa?

Uczestnictwo w programie jest dobrowolne, jeśli chcesz zrezygnować skontaktuj się z obsługą sklepu pod adresem mailowym sklep@krakvet.pl

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
pixel