2020-07-17

Podwójne punkty za każde zamówienie

Jak działa program lojalnościowy KrakVet.pl

Punkty w sklepie KrakVet.pl są przyznawane za zakup dowolnego produktu, a ich naliczanie odbywa się na zasadzie 1,5 zł = 1 pkt. Oznacza to, że za produkt, który kosztuje 150 zł otrzymasz 100 punktów. Punkty te możesz później wymienić na dowolny produkt w naszej ofercie! Dokładnie tak, bez ograniczeń. Jedyny warunek, jaki musisz spełnić to uzbierać wystarczająco dużo punktów, by zapłacić za cały produkt. Nie ma bowiem możliwości wymiany punktów na rabaty.

Zbierając punkty odkładasz 1,3% wartości produktu na swoje konto lojalnościowe. Tylko dziś i jutro oszczędzisz, aż 2,6% wartości każdego zakupionego produktu!

Korzyści programu lojalnościowego

  • Każde wydane 1,50 zł, odkłada się na Twoim koncie w postaci 1 punktu.
  • 1,50 zł jest warte 50 punktów lojalnościowych przy wymianie
  • Oznacza to, że każdy zakup z punktami lojalnościowymi odkładasz 1,3% wartości produktu
  • Tylko dziś i jutro za każde zamówienie odłożysz podwójną ilość punktów lojalnościowych - czyli 2,6% wartości produktu!

Jak skorzystać z programu lojalnościowego?

Wystarczy, że podczas składania zamówienia założysz konto, a punkty naliczą się na nim automatycznie po upływie 30 dni! Jeśli masz już konto w naszym sklepie ilość uzyskanych punktów sprawdzisz w zakładce Moje Konto.

Szczegółowe informacje sprawdzisz w regulaminie programu lojalnościowego

Jak wymieniać punkty na produkty

Jeśli uzbierasz wystarczająco dużo punktów, aby kupić dany produkt, na kacie produktu pojawi się przycisk "Kup za punkty". Po wybraniu jej postępujesz dokładnie tak jak z każdym innym zamówieniem.

Jak jeszcze mogę otrzymać punkty

Punktami premiujemy zapis do newslettera oraz wystawienie opinii do towarów. Organizujemy również akcje promocyjne, o których informujemy w naszym newsletterze!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel