Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Petvita - Pełnowartościowa karma niewymagająca suplementacji

2019-10-25

Wpis archiwalny

Psy i koty od zawsze kierowały się własnym instynktem wybierając posiłki, składające się głównie z mięsa. Teraz, będąc udomowionymi członkami gospodarstw domowych, polegają w dużej mierze na "instynkcie" swoich opiekunów. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyśmy świadomie dokonywali wyborów żywieniowych dla naszych podopiecznych. Sklep KrakVet wspiera właścicieli psów i kotów, którzy chcą dokonywać najlepszych wyborów. W ramach zachęcenia naszych klientów do zakupu karm najwyższej jakości przedstawiamy produkty Ultra Premium marki Petvita w promocji.

Karma holistyczna dla psa Petvita

Holistyczna, czyli pełnowartościowa. Inaczej mówiąc karma dla psa Petvita jest stworzona przez ekspertów od żywienia zwierząt w taki sposób, aby nie wymagała suplementacji. Specjalistyczna formuła BioBalance oznacza uzupełnienie wartości odżywczych karmy o witaminy oraz dobre bakterie wspomagające odporność i układ pokarmowy.

Żwirek silikonowy promocja

Bezzbożowa karma dla psa Petvita
Pełnowartościowa karma dla psa nie wymagająca suplementacji
Polecana karma dla psa z dobrymi opiniami

Twój świadomy wybór to najlepsze co możesz dać swojemu psu

Wybór karmy Petvita oznacza, że Twój podopieczny otrzyma kompletny, zbilansowany posiłek, który zaspokoi wszystkie jego potrzeby. Pies sugeruje się węchem, dlatego bez problemu wyczuje intensywny zapach pożywnej porcji mięsa.

To właśnie mięso stanowi nawet 70% zawartości suchej karmy Petvita, a dzięki nowoczesnej technologii próżniowego suszenia w naturalnej temperaturze, zachowuje najwyższą jakość i wyśmienity smak. W dodatku produkty te są bezzbożowe, to znaczy, że nie zawierają glutenu ani innych zapychaczy, powodujących alergie i problemy pokarmowe u zwierząt.

Z kolei mokra karma dla psa Petvita Pure jest karmą mono białkową, czyli zawierającą tylko jeden typ białka zwierzęcego. To czyni ją karmą całkowicie bezpieczną i nieuczulającą, a także idealną dla alergików.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel