Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Petvita - Karma Super Premium

2019-12-04

Wpis archiwalny

Petvita Super Premium

Karmy dla psa dzielą się na kilka rodzajów, spośród których wyróżniamy karmy ekonomiczne, średnie premium, premium oraz super premium. Różnica między tymi segmentami wynika w dużej mierze ze składów karm.

Petvita wyróżnia się starannie dobranymi składnikami, spośród których nawet aż 70% to mięso. Jednocześnie karma dla psa Petvita jest doskonale zbilansowanym posiłkiem, który nie wymaga suplementacji.

Karmę Petvita wytwarzamy z najlepszej jakości czystego i świeżego mięsa:

Smaki - karma dla psa Petvita

Dlaczego Petvita?

  • Receptury naszych karm stworzone są tak, by nie zawierały sztucznych ulepszaczy smaku. PETVITA zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu psy instynktownie jej łakną.
  • Zastąpienie zbóż warzywami i owocami pozwoliło na znaczne obniżenie poziomu indeksu glikemicznego w karmie. Dzięki temu karma PETVITA nie obciąża trzustki oraz znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy.
  • Zaawansowany proces technologiczny pozwolił stworzyć karmę, która zawiera nawet 60% mięsa i osiągnęła 1 miejsce w testach smakowitości.

Karma monobiałkowa dla psa Petvita

Karmy Petvita są dostosowane do wielkości rasy i wieku psa. Możemy zauważyć, że w składzie nie mają zbóż, a większość z nich jest wyprodukowana przy użyciu jednego źródła białka. To sprawia, że nie są drażniące dla jelit i można stosować je w celu zapobiegnięcia alergiom, lub w przypadku psów o wrażliwych żołądkach.

Petvita Junior Small Turkey
Karma monobiałkowa dla szczeniąt ras małych

Doskonały wybór dla małych i młodych psów. Zawiera naturalne antyoksydanty i kwasy Omega-3. Jest jakościowym źródłem białka, ponieważ w składzie zobaczycie aż 60% zawartości mięsa z indyka. Dodatek naturalnych prebiotyków pozytywnie wpływa na florę jelitową i wspomaga system trawienia.

Smaki - karma dla psa Petvita

Petvita Junior Medium Duck
Karma monobiałkowa dla szczeniąt ras średnich

Monobiałkowa karma z ponad 50% zawartością mięsa z kaczki. Karma jest składem dostosowana do potrzeb żywieniowych młodych psów ras średnich, takich jak np. Beagle czy Border collie. Zbilansowana i pełnowartościowa dieta dla Twojego psa, jednocześnie wspomagająca higienę jamy ustnej.

Smaki - karma dla psa Petvita

Petvita Junior Large Duck
Karma monobiałkowa dla szczeniąt ras dużych

Szczenięta dużych ras potrzebują szczególnej diety, która dostarcza im wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Karma Petvita z kaczką to źródło wysokiej jakości mięsa z kaczki, naturalnych antyoksydantów i kwasów Omega-3. Karma dla psa Petvita nie wymaga suplementacji i daje gwarancję, że Twój pies dostaje to, co najlepsze.

Smaki - karma dla psa Petvita

Petvita Adult Large Chicken
Karma monobiałkowa dla psów ras dużych

Pełnoporcjowa, bezzbożowa i monobiałkowa karma dla psów dużych ras (powyżej 25 kg). Karma Petvita jest szczególnie polecana psom z alergiami pokarmowymi, gdyż głównym składnikiem karmy jest delikatne i łatwoprzyswajalne mięso z kurczaka (ponad 50%). Jedno źródło białka pomaga wykluczyć przyczyny uczuleń.

Karma monobiałkowa dla psów ras dużych
Legowiska w promocji
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
pixel