Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odbierz aromatyczną kawę Lavazza przy zakupie naturalnych karm Farmina

2020-09-23

Wpis archiwalny

Ty rozpieszczasz jego, a my Ciebie!

Poranna rutyna ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, aby budzić się z pozytywnym nastawieniem i w taki również sposób nastroić swój umysł na resztę dnia. Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpocząć dnia bez aromatycznego zapachu kawy. Jeśli lubisz i doceniasz produkty dobrej jakości z pewnością zainteresuje Cię nasza promocja. Teraz do wybranych karm naturalnych marki Farmina otrzymasz opakowanie kawy w prezencie.

Zestaw dla dwojga

Zestawy promocyjne dla Ciebie i Twojego czworonoga są dostępne w sklepie KrakVet do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać kawę wystarczy, zakupić jeden z zestawów promocyjnych z poniższej listy. Co znajdziesz w zestawie?

Karmy naturalne Farmina

Karmy dla psa marki Farmina to produkty, które powstały w oparciu o wyniki wieloletnich badań i obserwacji czynników wpływających na zdrowie czworonogów. Priorytetem podczas produkcji karm jest zachowanie naturalnych właściwości składników, do czego stosowane są innowacyjne metody obróbki termicznej i pakowania. Informacje czerpane z natury i nauki dały początek rewolucyjnej linii karm weterynaryjnych Farmina Vet Life oraz pozwoliły opracować naukowy system zywienia zwierząt mięsożernych Natural & Delicious.

Lavazza Qualita Rossa

Lavazza Qualita Rossa to idealnie dobrana mieszanka arabiki i robusty. Subtelnie pobudzająca z wyraźnie czekoladową nutą doskonale wpasuje się w Twoje poranne rytuały, jak i przyniesie wyczekiwane odprężenie podczas przerwy w pracy. Nadaje się zarówno do ekspresów ciśnieniowych jak i parzenia tradycyjnego.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel