Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowość w KrakVet - zdrowe i pyszne suche karmy dla psa FirstMate!

2023-02-02
Nowość w KrakVet - zdrowe i pyszne suche karmy dla psa FirstMate!

Karma dla psa FirstMate Sklep zoologiczny KrakVet

Z przyjemnością ogłaszamy poszerzenie naszej oferty o produkty zupełnie nowego producenta - kanadyjskiej marki żywności dla psów i kotów FirstMate. KrakVet został polskim dystrybutorem marki - pierwsze produkty z wyjątkowej linii FirstMate Grain-Friendly są już dostępne w ofercie.

Dowiedz się więcej o marce i sprawdź dostępne receptury oraz ich ceny!

Karma dla psa Firstmate

Marka ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji zdrowych karm dla psów i kotów. Wszystkie formuły FirstMate Dog Food powstają z udziałem psich dietetyków oraz lekarzy weterynarii. Pokarmy powstają ze składników wysokiej jakości od sprawdzonych dostawców.

Marka znana jest z innowacyjnego podejścia do produkcji - stosuje takie metody, jak użycie próżni i ciśnienia do infuzji karmy tłuszczami i olejami.

Karma dla psa FirstMate z serii Grain-Friendly ma wysoką zawartość białka pochodzenia zwierzęcego - aż 70-75%. Jego źródłem jest mięso jagniąt z wolnego wybiegu, kurczak z chowu bezklatkowego i dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Formuły zawierają również wysokiej jakości składniki roślinne będące źródłem witamin, minerałów i błonnika.

Poznaj dostępne smaki!

Formuły FirstMate z linii Grain-Friendly są odpowiednie dla psów wszystkich ras oraz w każdym wieku, z wyjątkiem szczeniąt dużych ras w przypadku smaków z kurczakiem i jagnięciną. Dostępne smaki to kurczak, jagnięcina i dzikie ryby, a warianty wagowe to 11,4 kg i 2,3 kg.

Sprawdź aktualne ceny:

Daj psu spróbować zdrowych i smakowitych nowości FirstMate – zapewnij pupilowi wartościową i wysoce przyswajalną dietę!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023

Polecane

pixel