Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mocny gryzak dla dużego psa - ranking [Top 10]

2023-01-03
Mocny gryzak dla dużego psa - ranking [Top 10]4dogs

Zabawa, rozładowanie stresu czy nadmiaru energii, zaspokojenie naturalnych instynktów - wszystkie te potrzeby naszych psich przyjaciół może zaspokoić odpowiedni gryzak lub przysmak do gryzienia. Gryzaki i przysmaki tego typu zaspokajają naturalne instynkty gryzienia i żucia, oczyszczają zęby, a także dzięki swej trwałości zapewniają doskonałe zajęcie pupilowi na wiele godzin. Jest to szczególnie istotne dla właścicieli psów, które mają nadmiar energii lub problemy ze stresem, a także psów, które spędzają dużo czasu same w domu. Odpowiednio dobrany gryzak uspokoi psa, uratuje meble, a przy tym zadba o jego uzębienie. W przypadku psów dużych ras jest to szczególnie istotne, by wybrać odpowiednio trwały produkt. Jak dobrze wybrać mocny gryzak dla dużego psa?

Sklep zoologiczny KrakVet przygotował ranking, w którym przedstawiamy 10 najpopularniejszych gryzaków i przysmaków do gryzienia dla psów dużych ras. Sprawdź, które z nich cieszą się największą popularnością i po które właściciele dużych psówsięgają najczęściej. Jeśli jesteś właścicielem psa mniejszej lub średniej rasy, warto wiedzieć, że znajdziesz w naszej ofercie również mniejsze rozmiary prezentowanych gryzaków.

Przeczytaj więcej w artykule pt. "Jak oduczyć psa gryzienia?". Zachęcamy również do przeczytania wątku o gryzakach dla psa na forum KrakVet.

4DOGS - gryzak dla psa z korzenia wrzośca - XL

4DOGS - gryzak dla psa z korzenia wrzośca - XL

4DOGS - gryzak dla psa z korzenia wrzośca to wyjątkowy naturalny przysmak dla psa wykonany w 100% z suszonego korzenia wrzośca. Korzeń poddawany jest starannej obróbce, dzięki czemu jest bezpieczny dla psa. Gryzak odświeża oddech pupila oraz zapobiega osadzaniu się kamienia. Zawiera witaminy i minerały, które dbają o dobre samopoczucie. Zapewnia zajęcie na wiele godzin i wzmacnia mięśnie szczęki.

Nie zawiera sztucznych dodatków.

4DOGS - gryzak dla psa z korzenia wrzośca jest dostępny w rozmiarach XXL, XL, L, M i S.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS - gryzak z poroża daniela dla psa (hard) - L

4DOGS - gryzak z poroża daniela dla psa (hard) - L

4DOGS - gryzak z poroża daniela to wysokiej jakości przysmak, który wyróżnia wyjątkowy smak i aromat. Przysmak pielęgnuje zęby i dziąsła, odświeża oddech, a także wzmacnia mięśnie szczęki. Zapewnia psu rozrywkę na długi czas i pomaga rozładować emocje i poradzić sobie ze stresem poprzez zaspokajanie naturalnych instynktów gryzienia. Jest odpowiedni dla psów wrażliwych.

Przysmak jest w 100% naturalny.

4DOGS - gryzak z poroża daniela jest dostępny w rozmiarach XL, L, M i S oraz wariantach easy i hard.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Ser himalajski L - gryzak dla psa - 86 g

ZOLUX Ser himalajski L - gryzak dla psa - 86 g

ZOLUX Ser himalajski to pyszny gryzak dla psa wysokiej jakości wykonany z twardego sera. Naturalna receptura jest oparta na mleku krowim. Wyróżnia go niezwykły smak i aromat. Pomaga zaspokoić naturalne instynkty gryzienia, dba o zęby oraz odświeża oddech. Jest lekkostrawny. Zawiera zdrową dawkę białka, witamin i minerałów.

Nie zawiera zbóż i konserwantów.

ZOLUX Ser himalajski jest dostępny w wariantach Giant, XL, L, M i S.

Zobacz produkt
 

 

KONG Goodie Bone L - zabawka na przysmaki dla psa

KONG Goodie Bone L - zabawka na przysmaki dla psa

KONG Goodie Bone to wyjątkowo trwała zabawka-gryzak na przysmaki, która zapewni psu dużej rasy doskonałe zajęcie i zabawę. W gryzaku można ukryć przysmak, który pupil będzie musiał wydostać, co pobudzi go do myślenia i działania. Zaspokaja naturalny instynkt gryzienia.

Jest wykonany z tworzywa najwyższej jakości.

KONG Goodie Bone jest dostępny w wariantach L i M.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS Gryzolina String Double L Mix - gryzak dla psa

4DOGS Gryzolina String Double L Mix - gryzak dla psa

4DOGS Gryzolina String Double L Mix to idealne połączenie gryzaka, szarpaka i przysmaku dla psu w jednym. Gryzolina wykonana jest w 100% z naturalnej bawełny i kawałków poroża jelenia. Zapewni psu zabawę na długo oraz zaspokoi jego potrzebę gryzienia. Zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego i wzmacnia szczękę.

Jest wyjątkowo mocny i trwały, odporny na gryzienie.

4DOGS Gryzolina String Double Mix jest dostępna w wariantach XXL, XL, L, M i S.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS Patyk z drzewa kawowego - gryzak dla psa - L

4DOGS Patyk z drzewa kawowego - gryzak dla psa - L

4DOGS Patyk z drzewa kawowego to w pełni naturalny i bezpieczny gryzak dla psa z drzewa z ekologicznych upraw. W trakcie gryzienia staje się miękki na zewnątrz, dzięki czemu pies może odrywać kawałki i bezpiecznie zjadać. Nie łamie się tak, jak zwykły patyk przyniesiony ze spaceru. Dba o zęby i dziąsła, wzmacnia mięśnie szczęki i uspokaja. Jest przy tym niskokaloryczny i bezzapachowy.

Produkt jest w pełni naturalny i ekologiczny.

4DOGS Patyk z drzewa kawowego jest dostępny w wariantach XL, L, M i S.

Zobacz produkt
 

 

ZOLUX Cosmic - zabawka sznurowa z dwoma węzłami - 40cm

ZOLUX Cosmic - zabawka sznurowa z dwoma węzłami - 40cm

ZOLUX Cosmic to mocny szarpak i gryzak wysokiej jakości ze sznura z dwoma węzłami. Wzmacnia szczękę i wpływa pozytywnie na stan zębów psa, a także zaspokaja naturalne instynkty. Świetnie nada się także do aportowania. Wykonany jest z poliestrowego sznurka, w pełni bezpiecznego dla psów.

Jest wykonany z solidnego, odpornego materiału.

ZOLUX Cosmic jest dostępny w kolorze niebieskim.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS Patyk "L" z drzewa oliwnego - gryzak dla psa

4DOGS Patyk z drzewa oliwnego to wysokiej jakości przysmak-gryzak, w trakcie gryzienia który staje się miękki na zewnątrz i nie łamie się jak standardowy patyk. Pies może odrywać jego kawałki i zjadać. Pomaga ścierać kamień nazębny i wzmacnia zęby psa, a także zaspokaja potrzebę gryzienia. Jest niskokaloryczny.

Przysmak jest naturalny i w pełni bezpieczny dla psów.

4DOGS Patyk z drzewa oliwnego jest dostępny w wariantach L, M i S.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS Gryzak z sera himalajskiego XXL - przysmak dla psa

4DOGS Gryzak z sera himalajskiego XXL - przysmak dla psa

4DOGS Gryzak z sera himalajskiego to wysokiej jakości gryzak z sera himalajskiego, który wyróżnia niska zawartość tłuszczu. Jest lekkostrawny, niskokaloryczny i bardzo smaczny, a przy tym nie brudzi i nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Przysmak pomaga dbać o higienę jamy ustnej i zapewnia rozrywkę psu, a przy tym dostarcza białka, witamin D, E i A oraz minerałów takich jak fosfor, wapń i cynk.

Przysmak nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków.

4DOGS Gryzak z sera himalajskiego jest dostępny w wariantach XXL, XL, L i M.

Zobacz produkt
 

 

4DOGS - gryzak z poroża jelenia (easy) - XL+ - przysmak dla psa

4DOGS - gryzak z poroża jelenia (easy) - XL+ - przysmak dla psa

ROYAL CANIN Indoor Long Hair to poroże jelenia i daniela w formie atrakcyjnego gryzaka. Przysmak jest odpowiednio oszlifowany i bezpieczny dla psa, a przy tym w 100% naturalny. Gryzak jest bogaty w białko i kolagen, a także minerały takie, jak wapno, fosfor, magnez, żelazo i potas. Wspomaga odporność, metabolizm, kości i mięśnie, a także dba o zęby i zaspokaja potrzebę gryzienia. Jest bezzapachowy i nie brudzi.

Wariant "easy" oznacza, że poroże przecięte jest w pół, co ułatwia gryzienie.

4DOGS gryzak z poroża jelenia (easy) jest dostępny w wariantach XXL+, XXL, XL+, XL, L, M i S.

Zobacz produkt
 
 
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
pixel