Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Letnia wyprzedaż 2023 w KrakVet – gorące ceny na lato!

2023-07-21
Letnia wyprzedaż 2023 w KrakVet – gorące ceny na lato!

Letnia wyprzedaż 2023 KrakVet

Za oknem lato w pełni, u nas – gorące ceny! W KrakVet przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego pupila niepowtarzalne okazje. Wietrzymy magazyny – w ofercie znajdzie się coś dla każdego zwierzaka! Dzięki letniej wyprzedaży zaopatrzysz się w potrzebne akcesoria oraz zapas karm i przysmaków, by móc w pełni cieszyć się latem i nie martwić się o ciągłe zakupy.

W KrakVet znajdziesz wszystko, czego Twój pupil może potrzebować latem – od pysznych karm i przysmaków po maty chłodzące, siatki zabezpieczające, akcesoria na spacer i do podróży, preparaty i akcesoria dla pielęgnacji, a także klatki i akcesoria dla gryzoni oraz akwarystyczne akcesoria.

Na tym wszystkim Twój pupil może położyć łapę – sprawdź niepowtarzalne okazje!

Karmy i przysmaki dla psa i kota

Lato to czas częstych wycieczek, wypraw i wyjazdów – w pośpiechu przygotowań często zapominamy o najważniejszym. Z KrakVet nie musisz się martwić, że przyjdzie Ci robić zakupy karmy dla pupila na ostatnią chwilę – skorzystaj z wietrzenia magazynu i zaopatrz pupila w zdrowe i smaczne karmy dla psa, pyszne przysmaki dla psa lub karmy dla kota!

Akcesoria na spacer

Nie zapomnij wyposażyć pupila również na piesze wycieczki – zarówno rutynowe spacery, jak i dalsze wyprawy z pupilem wymagają odpowiednich akcesoriów. W KrakVet znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria na spacer w jednym miejscu – zaopatrz pupila w smycz, szelki lub obrożę, a także niezbędne na spacerze woreczki na odchody oraz adresówkę.

Komfort i bezpieczeństwo w domu

Latem zwierzęta instynktownie szukają dla siebie spokojnego, zacienionego kąta, aby ochronić się przed wysokimi temperaturami. Do obowiązków właściciela należy zapewnienie pupilowi odpowiednich warunków w czasie letnich upałów. Z tego względu to idealny czas na zakup nowego legowiska, które powinno znaleźć się w chłodnym, zacienionym i spokojnym miejscu w domu. Kącik pupila należy również zaopatrzyć w miskę lub fontannę na wodę, aby pupil miał stały dostęp do świeżej wody. Idealnym rozwiązaniem jest również mata chłodząca, na której Twój pupil może się wygodnie wylegiwać.

Jeśli w Twoim domu mieszka kot, warto również zaopatrzyć się w odpowiednie zabezpieczenia na okna i siatki ochronne na balkon, gdyż otwarte okno bądź drzwi balkonowe mogą stworzyć zagrożenie dla ciekawskiego pupila z tendencją do wspinaczek bądź ucieczek.

Akcesoria do podróży

W naszej letniej wyprzedaży nie mogło również zabraknąć akcesoriów do podróży. Jeśli wybierasz się na wakacje z pupilem, pamiętaj o uprzednim wyposażeniu go w niezbędne akcesoria, dzięki którym pies dobrze zniesie jazdę samochodem podczas wysokich temperatur. Niezbędne będą akcesoria takie, jak miski i butelki podróżne, a także maty i przegrody samochodowe. Do samochodu warto również zabrać matę chłodzącą. Dla małych zwierzaków polecamy również wygodne i bezpieczne transportery.

Higiena i ochrona

Lato to doskonała okazja na zabiegi pielęgnacyjne dla Twojego pupila. Zaopatrz się w niezbędne kosmetyki, preparaty pielęgnacyjne oraz akcesoria takie, jak Furminator dla psa i kota, które znajdziesz w ofercie naszej letniej wyprzedaży.

Nie zapomnij również o zapewnieniu pupilowi odpowiedniej ochrony przed kleszczami i pasożytami, zwłaszcza jeśli wybierasz się ze zwierzakiem na wycieczkę do lasu bądź na łąkę. Odpowiednie preparaty na pasożyty bądź obroża na kleszcze zapewnią skuteczną ochronę przed chorobami przenoszonymi przez pasożyty oraz komplikacjami, które powodują. Dzięki nim ochronisz zarówno pupila, jak i siebie.

Pozostałe zwierzęta

W letniej wyprzedaży KrakVet nie mogło też zabraknąć akcesoriów akwarystycznych oraz produktów dla gryzoni oraz innych małych zwierząt domowych. U nas zaopatrzysz się w odpowiednie wyposażenie do Twojego akwarium. W ofercie znajdziesz również poręczne i komfortowe klatki dla gryzoni i małych zwierząt, a także zabawki i akcesoria, którymi wyposażysz ich klatkę.

Nie przegap letniego wietrzenia magazynów w KrakVet – złap okazję dla Twojego pupila!

Lato 2023 KrakVet

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
pixel