Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kup karmy Fitmin i odbierz 10 zł na następne zakupy!

2020-08-24

Wpis archiwalny

Jak wybrać odpowiednią żywność? Najnowszym trendem jest karma bezzbożowa o wysokiej zawartości świeżego mięsa zarówno dla kotów, jak i psów. Ale mięso to nie wszystko. Przede wszystkim racja żywieniowa musi być zbilansowana. Dzięki wysokiej jakości karmom każdy surowiec ma swoje znaczenie. Nawet w przypadku składnika roślinnego, będącego źródłem błonnika czy węglowodanów - gotowej energii dla organizmu. Fitmin tworzy receptury na wszystkie potrzeby aktywnych i zadowolonych zwierząt, a my zachęcamy do zakupu najwyższej jakości karm.

Kup karmy Fitmin i odbierz 10 zł

Co zrobić, żeby otrzymać rabat? Wystarczy, że kupisz dowolne produkty marki Fitmin za minimum 249 zł! Rabat przyślemy do Ciebie za pomocą wiadomości e-mail w ciągu 24 godzin i będzie on aktywny do 20.10.2020 r. Kod rabatowy otrzymają tylko subskrybenci naszego newslettera.

Jeśli nie subskrybujesz naszego newslettera wystarczy, że podczas składania zamówienia potwierdzisz chęć otrzymywania oferty handlowej w formie elektronicznej.

Dlaczego warto kupować karmy Fitmin?

Fitmin jest jednym z pierwszych producentów karm dla zwierząt w Europie, który zaczął używać przy produkcji prawdziwego świeżego mięsa o pierwotnej wilgotności 70%.

✔ Prawdziwe świeże mięso, poddawane specjalistycznej obróbce mechanicznej gwarantuje niepowtarzalny smak.

✔ Praca nad uzyskaniem doskonałej receptury karmy wymagała ponad 20 lat pracy specjalistów od żywienia zwierząt.

✔ Marka nastawiona na ekologiczne rozwiązania działa z najwyższą troską o zwierzęta i środowisko.

Szczególnie polecamy

.

Świeże mięso w karmie

Niewiele źródeł białka zwierzęcego jest tak pożywne i smaczne dla czworonogów jak świeże mięso. Poza tym jest ono doskonale przyswajalne i oprócz białka dostarcza im również wiele ważnych witamin i minerałów. Według specjalistów od żywienia świeże mięso jest kluczową częścią diety psów i kotów.

Nie musi być ono jednak tylko surowe.

Surowe mięso, zanim dotrze do miski, przechodzi specjalną obróbkę cieplną i mimo że dociera do zwierzaka w postaci granulek, nadal zawiera ważne składniki odżywcze, których nasi czworonożni przyjaciele z trudem mogą uzyskać z innych źródeł. Produkcja karm Fitmin przebiega tak, aby nie niszczyła białek, a organizm zwierzęcia był w stanie maksymalnie przyswoić wartości odżywcze. Dzięki temu karmy Fitmin są lekkostrawne i cieszą się wysoką przyswajalnością.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020
pixel