Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kup karmę Hill's i pomóż zwierzętom ze schronisk

2023-04-03
Kup karmę Hill's i pomóż zwierzętom ze schronisk

hills_kwiecien

Jak zwykło się mówić, wszyscy mamy swoją drugą połówkę. Naszą misją jest wsparcie zwierząt ze schronisk w odnalezieniu miłości i już w kwietniu Ty również będziesz mógł nam w tym pomóc. Już trzeci rok z rzędu, w ramach akcji #MissionForeverFriend, Hill's współpracuje ze schroniskami w całej Europie, przekazując karmę dla zwierząt, by pomóc im przygotować się do adopcji. W tym roku mierzymy jeszcze wyżej - z Waszym wsparciem przekażemy potrzebującym zwierzętom 200 000 posiłków.

Zmiana życia zwierząt ze schronisk właśnie stała się łatwiejsza.

Oto w jaki sposób możesz przyłączyć się do kwietniowej akcji:

  • Podziel się historią swojej miłości

Czy Ty i Twój pupil jesteście dla siebie stworzeni? Pokaż nam to! Udostępnij w mediach społecznościowych zdjęcie, lub filmik, dodając #MissionForeverFriend, a my przekażemy karmę potrzebującym zwierzętom ze schronisk. Możesz też oznaczyć kogoś znajomego, by jeszcze bardziej rozpowszechnić akcję.

  • Kup karmę i pomóż zwierzętom ze schronisk

Podziel się miłością. W kwietniu za każde zakupione pełnowymiarowe opakowanie karmy Hill’s, przekażemy posiłek najbardziej potrzebującym zwierzętom.

 

W Hill's wierzymy, że wszystkie zwierzęta zasługują na życie pełne miłości. Nasz program Food, Shelter & Love pomógł już ponad 13 milionom zwierząt ze schronisk znaleźć stały dom, a to jeszcze nie koniec. Współpracując ze schroniskami w całej Europie i na świecie, przekazaliśmy karmę o wartości ponad 235 milionów euro, aby pomóc zwierzętom w osiągnięciu gotowości do adopcji.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2023
pixel