Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kup 10 worków, a kolejny dostaniesz gratis - sprawdź program lojalnościowy FirstMate!

2023-03-03
Kup 10 worków, a kolejny dostaniesz gratis - sprawdź program lojalnościowy FirstMate!

Firstmate

Suche karmy dla psa kanadyjskiej marki FirstMate to atrakcyjna nowość w naszym sklepie i na polskim rynku zoologicznym. Zdrowe, monobiałkowe receptury mają prosty i naturalny skład. Trzy dostępne w ofercie pyszne smaki - ryba, kurczak i jagnięcina - zapewniają doskonałe odżywienie i smakowity posiłek dla Twojego pupila.

Jeśli chciałbyś dać pupilowi spróbować pysznych nowości, mamy dla Ciebie nie lada gratkę - program lojalnościowy FirstMate! W jego ramach po zakupie 10 karm FirstMate jedenasty worek otrzymasz od nas za darmo.

Sprawdź szczegóły! 

Jak to działa?

  1. Zamawiaj karmy z aktualnej oferty FirstMate dostępne w KrakVet
  2. Gdy zakupisz 10. worek karmy, do 14 dni skontaktujemy się z Tobą w sprawie wysłania Ci jednego worka za darmo
  3. Otrzymasz gratis 1 worek o równowartości najtańszej zakupionej przez Ciebie karmy FirstMate
  4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, okazjami, akcjami testowymi itd. chyba, że regulamin danej promocji wykazuje inaczej
  5. W czasie trwania promocji możesz w niej wziąć udział wielokrotnie, o ile spełnisz założenia regulaminu
  6. Obowiązuje dostępny pod poniższym linkiem regulamin promocji.

FirstMate - prosty skład, najlepsze odżywienie

FirstMate to rodzinna kanadyjska marka z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zdrowych i smakowitych karm dla psów i kotów. Receptury opracowywane są pod okiem specjalistów do spraw żywienia, a karmy wytwarzane są z surowców wysokiej jakości w nowoczesnym zakładzie produkcji FirstMate w Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Markę wyróżnia innowacyjne podejście do przygotowywania pokarmów. Jedną z ich innowacji jest użycie próżni i ciśnienia do infuzji granulek karmy tłuszczami i olejami, co gwarantuje równomierne wypełnienie każdego kęsa karmy wartościami odżywczymi.

W KrakVet dostępne są trzy wyśmienite smaki z linii FirstMate Grain Friendly - kurczak z chowu bezklatkowego, mięso jagniąt z wolnego wybiegu i dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Źródłem węglowodanów są wysokiej jakości lekkostrawne zboża - ryż i bogatyw w błonnik owies. Karmy są odpowiednie dla psów wszystkich ras oraz na każdym etapie życia, z wyjątkiem szczeniąt dużych ras w przypadku wariantu z kurczakiem i jagnięciną.

Receptury są odpowiednie dla psów wrażliwych i psich alergików. Dieta typu L.I.D., czyli pokarm z ograniczoną ilością składników, zawiera jedno źródło protein i jedno węglowodanów, a także jedynie niezbędne dodatki do zbilansowanej diety. Dzięki temu karma stanowi odżywczy, zdrowy i bezpieczny posiłek, odpowiedni do diety eliminacyjnej lub rotacyjnej.

Co więcej, karmy FirstMate są wysoce wydajne - dzienna dawka niezbędnych wartości odżywczych jest dostarczana w mniejszej objętościowo dawce karmy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić, jednocześnie zapewniając psu bardziej wartościowe odżywienie.

Karmy dostępne są w opakowaniach po 11,4 kg oraz 2,3 kg.

Sprawdź dostępne smaki!

FirstMate

FirstMate Grain Friendly

Nie przegap tej wyjątkowej promocji - weź udział w programie lojalnościowym FirstMate!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023

Polecane

pixel