Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KrakVet.pl współpracuje z gabinetem weterynaryjnym Kando

2020-09-23

KrakVet.pl współpracuje z gabinetem weterynaryjnym Kando

Sklep KrakVet.pl rozpoczął współpracę z gabinetem weterynaryjnym Kando w Mogilanach. Lekarz weterynarii Karolina Miechowska będzie komentować i brać udział w dyskusji w wybranych wątkach forum zoologicznego KrakVet.pl.

Ważne dla nas jest aby KrakVet.pl był nie tylko miejscem, gdzie kupisz ulubiona karmę swojego zwierzaka, artykuły do pielęgnacji, czy nowe zabawki. Naszym celem jest rozwój społeczności, wśród której znajdziesz wsparcie w każdym obszarze opieki nad swoim przyjacielem.

Lecznica w Mogilanach prowadzona jest przez lek. wet. Karolinę Miechowską. Lekarka pomaga swoim pacjentom nie tylko w oparciu o wiedzę i umiejętności, ale także dzięki zaangażowaniu, pasji i miłości do naszych podopiecznych. Kando oferuje kompleksową opiekę weterynaryjną każdego zwierzęcia domowego. U weterynarza można odrobaczyć, zaszczepić lub zaczipować swojego podopiecznego. Ponadto gabinet oferuje zabiegi chirurgiczne, stomatologiczne i badania laboratoryjne.

Kando to także profesjonalny hotel domowy dla wszystkich zwierząt – zarówno psów, kotów, jak i gryzoni czy ptaków. Niepodważalną zaletą miejsca jest stała obecność lekarza weterynarii i gwarancja profesjonalnej opieki. Każdy podopieczny ma zapewnione komfortowe warunki, profesjonalną opiekę oraz odpowiednią dawkę ruchu. Dodatkowo w hotelu oferowane są usługi z zakresu tresury oraz profesjonalnej pielęgnacji.

Wśród 155 tysięcy postów i 16 tysięcy tematów na forum KrakVet.pl użytkownicy wymieniają się treściami dotyczącymi opiekowania się i wychowywania zwierząt, poszukują specjalistycznej pomocy lub po prostu chwalą się swoimi podopiecznymi. Platforma to bezpłatna baza wiedzy , do której ma dostęp ponad 90 tysięcy użytkowników.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel