Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koronawirus - Najczęściej zadawane pytania

2020-03-27

Wpis archiwalny

Chcemy poinformować naszych klientów, że sklep KrakVet.pl wdrożył wszystkie możliwe zalecenia, w celu zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W trosce o wasze bezpieczeństwo oraz o bezpieczeństwo naszych pracowników wprowadziliśmy wiele ograniczeń i zaostrzonych zasad bezpieczeństwa. Jednocześnie chcemy zapewnić, że ciężko pracujemy aby dostarczyć usługi najwyższej jakości. Jak zmienił się tryb pracy w KrakVet.pl?

Odbiory osobiste

Odbiory osobiste zostały tymczasowo wyłączone. Na tę chwilę zalecamy korzystać z pozostałych opcji dostawy, a gdy tylko możliwość odbiorów osobistych zostanie przywrócona na stronie głównej zostanie zamieszczona informacja.

Infolinia

W związku z zaleceniami nasz sklep postanowił przejść w tryb pracy zdalnej. Zapewniamy jednak, że nasi konsultanci są dostępni pod telefonami niezmiennie, tak jak było do tej pory. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 do 16:00. [12 306 73 83]

Dostępność towarów

W związku z zaistniałą sytuacją ilość zamówień realizowanych w naszym sklepie znacznie wzrosła. W związku z tym może zdarzyć się, że towar, którego szukacie będzie chwilowo niedostępny.

Zapewniamy was jednak, że trzymamy rękę na pulsie. Jeśli producenci żywności dla zwierząt opóźnią dostawy jesteśmy na to przygotowani. Wyspecjalizowani konsultanci pomogą Wam wybrać zamienniki, a już teraz wprowadziliśmy szereg promocji na karmy najwyższej jakości. Dbamy nie tylko o zdrowie i kondycję Waszych zwierzaków, ale też o Wasze portfele.

Realizacja zamówień

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby mimo zwiększonej ilości zamówień, opóźnienia nie miały miejsca. W momencie, gdy zamówienie opuszcza magazyn otrzymasz e-mail z potwierdzeniem oraz kodem śledzenia.

Dostawa

Firmy kurierskie pracują aktualnie na najwyższych obrotach, dlatego jest możliwe, że może dojść do małych opóźnień w dostawach. Z naszej strony możemy zapewnić, że do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych zgłoszeń odnośnie opóźnionych dostaw.

Jeśli masz więcej pytań zachęcamy do kontaktu

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i za zaufanie, którym darzycie nas wybierając sklep KrakVet.pl za każdym razem!

#zostanwdomu, zakupy zrób online!

Zobacz też: Koronawirus u zwierząt domowych

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel