Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy FirstMate - satysfakcja lub zwrot pieniędzy!

2023-03-22
Karmy FirstMate - satysfakcja lub zwrot pieniędzy!

Firstmate

FirstMate to kanadyjska marka, której wysokiej jakości suche karmy dla psów pojawiły się ostatnio w ofercie KrakVet. Stanowią one idealną opcję dla wrażliwych psów i psiaków z alergią. Ich monobiałkowe formuły mają prosty i naturalny skład. W ofercie są dostępne trzy zdrowe i wyśmienite smaki - ryba, kurczak i jagnięcina.

Jeśli chciałbyś, by Twój pupil spróbował tej wyjątkowej nowości, ale obawiasz się, że może ona nie przypaść mu do gustu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - gwarancja satysfakcji FirstMate! Jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, otrzymasz zwrot pieniędzy.

Sprawdź szczegóły! 

Zasady

  1. Promocja obejmuje karmy z aktualnej oferty FirstMate dostępne w KrakVet.
  2. W przypadku zestawów z produktami innymi niż produkty marki FirstMate zwrot dotyczy jedynie produktów marki FirstMate.
  3. Chęć zwrotu zgłoś do 60 dni od zakupu.
  4. Uzasadnij konkretną przyczynę braku satysfakcji z produktu.
  5. Można dokonać zwrotu produktu tylko jeżeli zużyte zostało nie więcej niż 30% karmy.
  6. Chęć zwrotu możesz zgłosić telefonicznie.
  7. Koszt odesłania karmy jest po Twojej stronie.
  8. Promocja nie obejmuje zamówień i zakupów hurtowych.
  9. Obowiązuje dostępny pod poniższym linkiem regulamin promocji.

Poznaj dostępne smaki

FirstMate

FirstMate Grain Friendly

FirstMate - prosty skład, najlepsze odżywienie

FirstMate to kanadyjska marka ciesząca się wieloletnim doświadczeniem w produkcji karm dla psów i kotów. Formuły karm opracowywane są pod okiem weterynarzy i specjalistów do spraw żywienia. Marka posiada nowoczesny zakład produkcji w Brytyjskiej Kolumbii w Kanadzie. Właśnie tam powstają karmy, do których wykorzystywane są wysokiej jakości surowce od sprawdzonych dostawców. FirstMate stawia na innowacyjne rozwiązania takie, jak użycie próżni i ciśnienia do infuzji granulek karmy tłuszczami i olejami. Dzięki temu każda granulka karmy jest równomiernie wypełniona wartościami odżywczymi.

Karmy FirstMate są bardzo wydajne. Dzienna dawka niezbędnych wartości odżywczych jest skoncentrowana w mniejszej dawce pokarmu. Dzięki temu podajesz psu mniejsze porcje i oszczędzasz na zakupie karmy, a jednocześnie zapewniasz pupilowi wysokiej jakości, pełnowartościową dietę.

KrakVet oferuje trzy smaki suchych karm dla psa z linii FirstMate Grain Friendly - kurczak z chowu bezklatkowego, mięso jagniąt z wolnego wybiegu oraz dzikie ryby poławiane w naturalnym środowisku. Karmy są odpowiednie dla psów wszystkich ras i w każdym wieku, z wyjątkiem szczeniąt dużych ras w przypadku wariantu z kurczakiem i jagnięciną. Karmy zawierają wysokiej jakości, lekkostrawne zboża, które stanowią doskonałe źródło węglowodanów - są to hipoalergiczny ryż i bogatyw w błonnik owies.

Karmy FirstMate to diety typu L.I.D., czyli karmy z ograniczoną ilością składników. Każda karma z serii Grain Friendly zawiera jedno źródło białka i jedno węglowodanów. Wzbogacają je jedynie dodatki niezbędne do pełnoporcjowej diety. Dzięki temu karma jest odpowiednia dla alergików i psów wrażliwych. Jest idealna do diety eliminacyjnej lub rotacyjnej.

Zaufaj FirstMate - marka gwarantuje satysfakcję albo zwrot pieniędzy!

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023
pixel