Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa TropiDog z upominkiem

2019-10-10

Wpis archiwalny

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie i wybór naszego sklepu, dlatego pragniemy, aby czuli się wyjątkowo otwierając nasze przesyłki. W tym miesiącu zamawiając dowolną karmę dla psa marki TropiDog otrzymasz upominek w postaci pojemnika na woreczki*.

Karma dla psa marki TropiDog

TropiDog to znana polska firma, która od prawie 10 lat cieszy się zaufaniem wśród posiadaczy psów. Sami właściciele mówią o sobie "Kochamy zwierzęta, opiekujemy się nimi i dbamy o ich zdrowie, nie tylko podczas codziennej pracy, ale również później, wracając do naszych domów."

Ich misją jest produkowanie zdrowych i naturalnych karm, aby klienci mogli dokonywać mądrych wyborów żywieniowych dla swoich pupili. Karmy dla psa marki TropiDog są stworzone tylko ze świeżych i aromatycznych składników pochodzących od wyselekcjonowanych dostawców. Bogata zawartość kwasów Omega-3 i Omega-6 sprawia, że pieski mogą cieszyć się piękną skórą, sierścią oraz witalnością. 

Pojemnik na woreczki dla psa w prezencie
Tylko świeże i naturalne składniki od sprawdzonych dostawców
Ogranicza odkładanie się kamienia nazębnego i redukuje nieprzyjemny zapach
Bogata w składniki odżywcze i witaminy witalizuje sierść oraz skórę psa

Pojemnik na woreczki dla psa

Spacer z psem to sposób na relaks dla właściciela i wyładowanie nadmiaru energii dla zwierzaka. Przede wszystkim umożliwia on pieskowi załatwienie swoich potrzeb poza domem, dzięki czemu my unikamy bałaganu i brzydkich zapachów. Jednak podczas miejskich spacerów również musimy zadbać o porządek oraz o komfort pozostałych mieszkańców okolicy. Do tego niezbędny okazuje się pojemnik na woreczki dla psa, który możemy na stałe przymocować do smyczy. Dzięki temu zawsze zabierzemy go ze sobą na spacer i z łatwością posprzątamy po swoim piesku.

*Do wyczerpania zapasów, jeden pojemnik dla jednego zamówienia.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel