Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa Brit Premium by Nature

2019-10-14

Wpis archiwalny

Karmy dla psów marki Brit Premium by Nature to jedne z najpopularniejszych karm na rynku zoologicznym. Brit to rodzinna firma wywodząca się z Czech, ciesząca się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Poprzez okres istnienia firmy pozyskała ona rzeszę wiernych klientów, którzy wiedzą, że podczas tworzenia swoich karm, Brit kieruje się dobrem zwierząt i zaspokajaniem ich indywidualnych potrzeb. Marka ta ma swojej ofercie spektrum karm dostosowanych zarówno do każdej wielkości psa, jak i do stadium rozwoju.

Karma dla psa marki BRIT w sklepie KrakVet

Sklep zoologiczny KrakVet wyróżnia się ciekawą, ciągle rozwijającą się ofertą. Co tydzień zaskakujemy nowymi promocjami i praktycznymi upominkami, żeby wzmacniać pozytywne wrażenia związane z zakupami w naszym sklepie. W tym tygodniu proponujemy wybrane karmy dla psa marki BRIT w najniższej cenie na rynku! Dodatkowo do każdej z nich otrzymasz w prezencie aż 3 piłeczki, które Twój piesek z pewnością wykorzysta do świetnej zabawy.

Karmy dla psa marki Brit w sklepie Krakvet

Karmy dla Psa BRIT Premium by Nature

Brit na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie zwierząt. Ich marka jest znana z naturalnego podejścia do żywienia zwierząt, ale także ze swojej zdecydowanej postawy przeciwko eksperymentom i znęcaniu się nad nimi. Dlatego wybierając karmy marki Brit możemy mieć pewność jej pochodzenia oraz składu. Produkty są certyfikowane, nie zawierają GMO ani soi. Mogą też pochwalić się jakościowym składem z bardzo wysokim procentem udziału mięsa z kurczaka oraz witamin. 
Karmy Brit są certyfikowane zgodnie z normami jakości ISO 9001 i HACCP
Produkcja karmy odbywa się bez użycia soi, składników ryzyka, czy GMO
Jakościowe składniki pozytywnie wpływają na zdrowie i odporność zwierząt
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel