Stwórz nową listę zakupową

Kariera

Magazyn Action

Krakvet należący do Grupy Kapitałowej ACTION S.A. to e-sklep zoologiczny, który posiada w swojej ofercie różnorodny asortyment najlepszych producentów artykułów dla zwierząt. Produkty, jakie oferujemy na naszych wirtualnych półkach, zapewniają nie tylko prawidłowy rozwój czworonogów poprzez zaspokajanie ich podstawowych potrzeb, ale również są wyrazem miłości i troski, którą okazujemy im na co dzień co wpływa na ich zdrowie i kondycję. Jako miłośnicy zwierząt, pragniemy dostarczać ich właścicielom nie tylko najlepszy asortyment, ale również dzielić się cenną wiedzą specjalistyczną, którą przygotowuje zespół (naszych) ekspertów.

Specjalista ds. Sprzedaży

Numer ref. Sp.Ds.Sprz062021

Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków

Twoje zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi,
  • Sprzedaż produktów z szeroko rozwiniętego portfolio firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Sporządzanie raportów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w B2B w branży ZOO,
  • Umiejętności swobodnego prowadzenia komunikacji e-mailowej oraz telefonicznej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Wyróżnia Cię optymizm i cierpliwość.

Dla Ciebie mamy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,
  • Kierunkowe szkolenie,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Kartę Multisport,
  • Opiekę medyczną,

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoja aplikację na adres rekrutacja@action.pl

pixel