Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jeszcze więcej korzyści z karmą Petvita

2020-05-08

Wpis archiwalny


Zbieraj naklejki i wymieniaj na worki

Czy znasz już produkty Petvita? To holistyczne karmy dla psów i kotów. Holistyczne, czyli pełnowartościowe, a inaczej mówiąc są to karmy stworzone przez ekspertów od żywienia zwierząt, zbilansowane w taki sposób, aby zaspokajały wszystkie potrzeby Twojego czworonoga. Podając swojemu psu karmę Petvita zyskasz pewność, że dajesz mu to, co najlepsze, a odpowiednia dieta zaowocuje dobrym zdrowiem na długie lata.

Dołącz do programu lojalnościowego karmy Petvita i zyskaj jeszcze więcej! Możesz zgarnąć darmowy worek karmy dla psa Petvita. Jak? To proste!.

Od teraz za każdy zakup otrzymasz naklejkę.

  • 1 naklejka za mały worek karmy Petvita (2,5 kg)
  • 2 naklejki za duży worek karmy Petvita (14 kg)
  • 4 naklejki za zestaw karmy Petvita (2x14 kg)

O ilości przyznanych naklejek będziesz każdorazowo informowany za pomocą wiadomości e-mail. 20 naklejek to darmowy worek dowolnej 14-kilogramowej karmy dla psa!

Więcej o karmach Petvita dla psa

Wybór karmy Petvita oznacza, że Twój podopieczny otrzyma kompletny, zbilansowany posiłek, który zaspokoi wszystkie jego potrzeby. Pies sugeruje się węchem, dlatego bez problemu wyczuje intensywny zapach pożywnej porcji mięsa i nie opuści miski, aż do ostatniego kęsa!

To właśnie mięso stanowi nawet 70% zawartości suchej karmy Petvita, a dzięki nowoczesnej technologii próżniowego suszenia w naturalnej temperaturze, zachowuje najwyższą jakość i wyśmienity smak. W dodatku produkty te są bezzbożowe, to znaczy, że nie zawierają glutenu ani innych zapychaczy, powodujących alergie i problemy pokarmowe u zwierząt.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
pixel