Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak zadbać o szczeniaka? Zapraszamy na webinar!

2022-11-17
Jak zadbać o szczeniaka? Zapraszamy na webinar!

Webinar Acana

Opieka nad szczeniakiem to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla początkującego opiekuna psiaka. W okresie dorastania organizm małego pieska dynamicznie się rozwija – wymaga odpowiedniej diety, a czasami również jej suplementacji. Jednocześnie ciekawy świata piesek uczy się zasad panujących w nowym domu, uczy się czystości, wybiera na pierwsze spacery i poznaje otoczenie przez zabawę. W tym czasie jego właściciel ma obowiązek zapewnić mu nie tylko smakowitą, ale też zdrową i zbilansowaną dietę, zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa i nauczyć psiaka wszystkiego, co będzie stanowić jego codzienną rutynę.

Jak w tym okresie zadbać o szczeniaka? Dzięki marce Acana możesz dowiedzieć się więcej. Sklep Krakvet oraz producent żywności dla psów i kotów Acana zaprasza na webinar, na którym dowiesz się, jak zaopiekować się szczeniakiem i co mu zapewnić. Dołącz koniecznie!

Webinar poprowadzi specjalistka do spraw żywienia psów - lekarz weterynarii Paulina Tyczyńska. Odbędzie się on 13.12.2022 o godzinie 18:00 na portalu YouTube.

Czego dowiesz się na webinarze

Poniżej przedstawiamy zagadnienia, które zostaną poruszone:

  • Jakimi kryteriami kierować się wybierając rasę psa dla siebie?
  • Jak zapewnić psu ogólny dobrostan?
  • Na jaki model żywienia się zdecydować?
  • Jakimi kryteriami kierować się w wyborze karmy dla szczeniaka?
  • W jaki sposób budować prawidłowe nawyki żywieniowe?
  • Jak zapewnić pupilowi najlepszą opiekę weterynaryjną? Poznasz kalendarz szczepień, modele odrobaczania i badania dodatkowe, które warto wykonać.

Kim jest prowadząca webinar?

Webinar poprowadzi lekarz weterynarii Paulina Tyczyńska – współpracująca z marką Acana specjalistka do spraw żywienia i szkoleń psów. Paulina chętnie zajmuje się doradzaniem odpowiedniej karmy dopasowanej do potrzeb zwierząt oraz walczy z błędami żywieniowymi i mitami na temat żywienia, aby poprawić dobrostan naszych czworonożnych pupili. Prowadzi Piątki z wetPauliną na Instagramie, w czasie których przybliża właścicielom zwierząt produkty Acana i przekazuje wiedzę na temat właściwej profilaktyki weterynaryjnej.

Zaufaj doświadczeniu ekspertów!

Jak skorzystasz na webinarze

Wokół opieki nad psami wytworzyło się wiele mitów, które najwyższy czas obalić – zajmie się tym specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach żywienia psów i weterynarii. Na webinarze skorzystają nie tylko początkujący właściciele psiaków, ale też opiekunowie z doświadczeniem i osoby, które dopiero planują adopcję szczeniaczka. Długie jesienne wieczory to idealna okazja na poświęcenie chwili na naukę.

Czy Twoja wiedza na temat opieki nad szczeniakiem jest kompletna? Przekonaj się sam – dla dobra Twojego ulubieńca!

Dołącz do webinaru

Zapraszamy do wzięcia udziału! Zachęcamy również serdecznie do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie możesz śledzić aktualne informacje na temat webinaru.

Data: 13.12.2022

Czas: 18:00

Link do transmisji webinaru

Do zobaczenia na webinarze!

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel