Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak skutecznie i bezstresowo odrobaczać koty? - zapraszamy na webinar

2023-02-27
Jak skutecznie i bezstresowo odrobaczać koty? - zapraszamy na webinar

Odrobaczanie kota to obowiązek każdego właściciela, który ma na celu ochronę pupila przed zagrożeniami i dolegliwościami związanymi z zarobaczeniem. Odrobaczanie może nie być łatwe, dlatego warto zasięgnąć porady co do sprawdzonych sposobów, aby uczynić je nie tylko skutecznym, ale też bezstresowym dla naszych mruczących pupili.

Serdecznie zapraszamy na webinar "Jak skutecznie i bezstresowo odrobaczać koty?", który poprowadzi dr n. med. lek. wet. Dawid Jańczak, członek Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego. 

Webinar odbędzie się 9 marca 2023 roku o godzinie 19:00. Nie przegap webinaru - zarejestruj się TUTAJ już dziś. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Program webinaru

W czasie webinaru zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  • Jakie są najczęstsze rodzaje pasożytów jelitowych występujące u kotów?
  • Jak kot może się zarazić robakami?
  • Czy można rozpoznać objawy robaczycy?
  • Jak często ESCCAP zaleca odrobaczanie kociąt i dorosłych kotów?

Poznaj prowadzącego webinar

Dr n. med. lek. wet. Dawid Jańczak jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Uzyskał tytuł lekarza weterynarii w roku 2014, natomiast w 2018 uzyskał stopień doktora nauk medycznych z dziedziny biologii medycznej na podstawie rozprawy doktorskiej „Ocena zoonotycznych czynników ryzyka zarażenia człowieka pierwotniakiem Toxoplasma gondii na terenie Polski”. W 2019 roku ukończył studia podyplomowe i zdobył tytuł specjalisty weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej. Obecnie jest członkiem Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego i Polskiej Rady Konsultacyjnej ds. Parazytoz Zwierząt Towarzyszących ESCCAP Polska, a także kierownikiem Laboratorium Weterynaryjnego ANIMALLAB. Jest autorem publikacji z dziedziny parazytologii i parazytoz odzwierzęcych.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2023

Polecane

pixel