Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hipoalergiczna mokra karma dla psa Petvita

2020-02-28

Wpis archiwalny

Hipoalergiczna mokra karma dla psa Petvita

Wrażliwy układ pokarmowy lub alergia Twojego czworonoga daje Ci się we znaki? Dbanie o prawidłową dietę czworonogów ze specjalnymi potrzebami może być uciążliwe. Niejednokrotnie wrażliwy układ pokarmowy idzie w parze z wybrednym smakiem, przez co dobór odpowiedniej karmy staje się jeszcze trudniejszy. Jak więc dostarczyć pełnowartościowy posiłek, który Twój pies zje z chęcią i będzie prosił o więcej?

Wybierz mokrą karmę dla psa Petvita

Kluczowy czynnik, który wpływa na to czy karma jest chętnie zjadana przez psy to zapach. Mokre karmy dla psa Petvita, dzięki wysokiej zawartości (60%) jakościowego mięsa, pobudzają zmysł węchu naszych czworonogów, które ochoczo czekają, aż miska napełni się pysznym przysmakiem

Ponadto seria karm monobiałkowych Petvita jest hipoalergiczna. Podając ją naszemu psu mamy pewność, że nie wystąpi u niego reakcja alergiczna. Jest również odpowiednia dla czworonogów, które cierpią już na problemy z układem pokarmowym, ponieważ umożliwia przeprowadzenie diety eliminacyjnej. Karma dla psa Petvita jest łagodna dla wrażliwych żołądków i równocześnie pomaga rozpoznać i wyeliminować przyczyny alergii.

Marzec to najlepszy moment na wypróbowanie hipoalergicznych karm mokrych dla psa marki Petvita. W sklepie KrakVet.pl kupisz je teraz w ofercie specjalnej - Do każdych 9 puszek 3 otrzymasz za darmo! Rabat naliczy się w koszyku po dodaniu 12 puszek wybranej karmy Petvita dla psa.

Ale to nie wszystko...

Możesz wygrać 9 puszek wybranej karmy Petvita!

Jeśli znajdziesz czas, opisz wrażenia swojego psa i swoje, a następnie prześlij je w formie recenzji na adres redakcja@centerzoo.pl

Wybrane recenzje zostaną opublikowane na blogu KrakVet.pl, a ich autorzy otrzymają nagrodę w postaci 9 puszek karmy Petvita!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel