Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja najlepszej ceny

2021-04-16
Gwarancja ceny

Wpis archiwalny.

W sklepie KrakVet.pl codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczać niezbędne artykuły dla zwierząt w najlepszych cenach i z najszybszą dostawą w Polsce. Jesteśmy pewni naszych działań, dlatego zorganizowaliśmy akcję Gwarancja najlepszej ceny. Przedstawiamy Ci listę produktów, których taniej nie kupisz. A jeśli uda Ci się znaleźć niższą cenę - zwrócimy Ci różnicę!

Jak działa gwarancja najlepszej ceny?

Jeśli znajdziesz w KrakVet.pl produkt, który w tym samym czasie jest dostępny w niższej cenie w sklepach internetowych naszych konkurentów, zgłoś się do nas za pomocą infolinii lub czatu, a wyrównamy cenę.

Zasady prowadzenia promocji

  1. Promocja - "Gwarancja najlepszej ceny."
  2. Organizator - Internetowy sklep zoologiczny KrakVet.pl
  3. Produkt - produkty znajdujące się na liście produktów dostępnej na stronie: https://www.krakvet.pl/tra-pol-36031-Gwarancja-najlepszej-ceny.html oraz oznaczone znakiem: Gwarancja najlepszej ceny
  4. Sklep konkurencyjny - Sklep internetowy z branży zoologicznej, oferujący wyłącznie artykuły dla zwierząt.
  5. Uczestnik - każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, która wyrazi chęć wzięcia udziału w Promocji i spełni określone poniżej warunki uczestnictwa.
  6. Promocja prowadzona jest w sklepie internetowym KrakVet.pl
  7. Promocja trwa od 16.04.2021 r. do odwołania.
  8. Uczestnik, który znajdzie Produkt w niższej cenie w Sklepie konkurencyjnym może zgłosić ten fakt za pomocą infolinii lub czatu, Cena Produktu zostanie obniżona do ceny w Sklepie konkurencyjnym.
  9. Produkty objęte gwarancją najlepszej ceny są wyłączone z innych promocji i kodów rabatowych.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2021
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel