Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja dostawy przed Świętami

2022-12-15
Gwarancja dostawy przed ŚwiętamiGwarancja dostawy przed Świętami

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Jeśli w natłoku obowiązków zabrakło Ci czasu na uzupełnienie zapasów karmy dla pupila, mamy dobrą wiadomość!

Jeszcze zdążysz zrobić zakupy z dostawą przed Świętami!

Wszystkie zamówienia opłacone do 22.12.2022 r. do godziny 14:00 są objęte gwarancją dostawy przed Świętami. Przeglądaj setki produktów dostępnych w KrakVet.pl, zawsze w korzystnych cenach!

Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia zostały dostarczone jak najszybciej, jednak ze względu na warunki atmosferyczne i wzmożoną ilość przesyłek, kurierzy mogą mieć opóźnienia w dostarczaniu paczek.

Dlaczego dostawa w KrakVet.pl jest tak szybka i niezawodna?

Szybką realizacją dostaw do Klienta możemy pochwalić się dzięki sprawnemu działaniu naszego magazynu. Nowoczesne rozwiązania logistyczne wykorzystane w zapleczu magazynowym, umożliwiają sprawne i płynne przygotowywanie wszystkich paczek. Odnotowaliśmy 99% skuteczności w dostarczaniu przesyłek w zaledwie 24 godziny!

Karmy, zabawki i artykuły do pielęgnacji waszych zwierzaków przechowywane są w magazynie o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych. Obiekt został wzbogacony o wydajny system obsługi paczek, który pozwala na realizację 100 tysięcy zamówień na dobę - co sekundę jedno zamówienie jest gotowe do wysyłki.

Jednocześnie przypominamy, że dni 26.12 i 6.01 to święta - dni wolne od pracy. W soboty w dniach 24 grudnia 2022 (Wigilia), 31 grudnia 2022 (Sylwester) i 7 stycznia 2023 przesyłki nie będą dostarczane do odbiorców. Dostawa odbędzie się w kolejny dzień roboczy.

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022
pixel