Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dziękujemy za ciche wsparcie z Butcher's

2020-06-08

Wpis archiwalny

#ThanksBuddy

Ostatnie miesiące były dla większości z nas czasem pełnym stresu i niepewności. Sytuacja w kraju i na świecie często wymagała od nas reorganizacji naszej dotychczasowej codzienności. Wielu z nas spędziło ostatnie miesiące w domach, pracując lub ucząc się zdalnie. Izolacja i związana z nią samotność mogą w skrajnych przypadkach doprowadzić do stanów depresyjnych. Na szczęście zwierzęta mają realny wpływ na to jak radzimy sobie ze stresem. Możemy sobie nawet nie zdawać z tego sprawy, ale dzięki ich towarzystwu w mniejszym stopniu odczuwamy skutki aktualnej sytuacji.

Spędzanie czasu ze swoim czworonogiem to prawdziwa radość i ukojenie, zwłaszcza w okresie izolacji. Prawda jest taka, że większość właścicieli psów i kotów rozmawia ze swoimi zwierzętami. Z kolei dotyk i ruch to dwa zdrowe sposoby szybkiego radzenia sobie ze stresem. Pogłaskanie psa, kota lub innego zwierzęcia może obniżyć ciśnienie krwi i pomóc szybko poczuć się spokojniejszym i mniej zestresowanym. Sama obecność w naszym otoczeniu czworonogów sprawia, że nasze samopoczucie widocznie się poprawia. Każda aktywność ze zwierzakiem ma ogromny wpływ, zarówno na niego samego, jak i właściciela.

Dziękujemy za ciche wsparcie

Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, to zwierzęta domowe, zwłaszcza psy i koty, mogą zmniejszyć stres, niepokój i depresję, ułatwić samotność, zachęcić do ćwiczeń i zabawy. Co więcej, wspólne spędzanie czasu może nawet poprawić zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Opieka nad zwierzęciem może pomóc dzieciom dorastać w sposób bardziej bezpieczny i aktywny. Zwierzęta domowe stanowią również cenne towarzystwo dla osób starszych. Być może, co najważniejsze, zwierzę może dodać prawdziwą radość i bezwarunkową miłość. Każda wspólnie spędzona chwila z naszym podopiecznym, przyniesie nie tylko radość, ale wiele innych pozytywnych skutków.

Dlatego dobrze się im za to wszystko odwdzięczyć. Tak samo jak my doceniamy każdą chwilę spędzoną razem, tak samo nasze zwierzaki cieszą się z każdej okazji do zabawy. Naszą miłość do czworonoga możemy pokazać nie tylko głaskając, bawiąc się czy spacerując. Jest wiele sposobów, aby pokazać im jak bardzo ważni są dla nas. Jednym z nich jest uzupełnienie codziennej diety psa o dobrej jakości produkty do karmienia zwierzaka.

10% rabatu na produkty Butcher's

Butcher's to organizator akcji #ThanksBuddy, w ramach której możesz skorzystać z 10% rabatu na wszystkie produkty tej marki. Misją firmy jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie psów i kotów, poprzez naturalną zmianę nawyków związanych z ich odżywianiem. Zadbaj o swoje relacje z czworonogiem i podaruj mu to, co najlepsze! Wybierając produkty marki Butcher’s odwdzięczysz się swojemu czworonogowi za każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję – 10% rabatu na produkty marki Butcher’s. Aby skorzystać z promocji wystarczy, że klikniesz poniższy link, a rabat naliczy się w koszyku. Promocja trwa w dniach 8-21 czerwca 2020 r. Okaż swojemu czworonogowi miłość – wybierz to, co dla niego najlepsze.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2020
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel