2019-11-12

Butcher's - Kupując pomagasz

Karmy dla psa i kota firmy Butcher's to karmy naturalne o wysokiej zawartości mięsa. Producent ma na celu dostarczyć naszym zwierzętom posiłki, które pozytywnie będą wpływać na ich zdrowie i witalność. Butcher's chce w naturalny sposób zmienić nawyki żywieniowe zwierząt, przedstawiając w swojej ofercie tylko karmy najwyższej jakości. Butcher's oprócz produkcji karmy, organizuje również akcje charytatywne, mające na celu pomoc zwierzętom w potrzebie. W tym miesiącu KrakVet wspiera organizowaną przez Butcher's zbiórkę- "Kupując pomagasz"

Każdy kupiony produkt oznacza 100 gramów karmy

Do 15 grudnia 2019 roku trwa akcja, która ma na celu uzbieranie karmy suchej firmy Butcher's dla Krakowskiego Stowarzyszenia Obrony Zwierząt. Każde zamówienie, które zawiera chociaż jedną karmę z wybranych produktów oznacza kolejne 100 gramów dla organizacji. To od Was zależy ile karmy uda nam się uzbierać. Zbliżający się okres świąteczny będzie świetnym bodźcem do pomocy zwierzakom, a to właśnie prosto na święta przekazana zostanie cała uzbierana karma.

Kupując pomagasz

Regulamin akcji „Kupując pomagam”

 1. Organizator i Beneficjent/ Beneficjenci
  1. Niniejszy Regulamin określa zasady akcji „Kupując pomagam”.
  2. Akcja „Kupując pomagam” zwana dalej „Akcją” organizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przez Butcher’s Pet Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raduńskiej 6, kod pocztowy 01-681, REGON 142415194 NIP 527-262-78-10, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Regestru Sądowego, nr KRS0000356427, zwaną dalej „Organizator”.
  3. Beneficjentem Akcji jest Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt z siedzibą pod adresem ul. Józefa Łepkowskiego 9 31-423 Kraków, na rzecz którego Organizator, po zakończeniu akcji, przekaże produkty. W przypadku gdy liczba produktów przekroczy liczbę, jaką zdolny jest przyjąć wskazany wyżej Beneficjent, Organizator przekaże produkty innej wybranej przez siebie instytucji lub innym podmiotom będącym pod opieką Akcji jest Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt
 2. Czas trwania akcji
  1. Akcja trwa od 12 listopada 2019 roku do 15 grudnia 2019 roku.
 3. Zasady akcji
  1. Aby wziąć udział w Akcji należy wejść na stronę www.krakvet.pl dokonać zakupów z przynajmniej jednym produktem z oznaczeniem „Kupując pomagam”.
  2. Każdy produkt, o którym mowa w ust. 1 powyżej, zostanie dodany do zamówienia i dostarczony wraz z całym zamówieniem do zamawiającego zgodnie z ogólnymi warunkami działania sklepu.
  3. Za każdy sprzedany produkt objęty akcją w czasie jej trwania, Organizator przekaże 1 posiłek dla psa Beneficjentowi, rozumiany, jako 100 gram karmy suchej Butcher’s. Przekazanie Beneficjentowi produktów zebranych w czasie trwania akcji zostanie dokonane w terminie 30 dni od jej zakończenia.
  4. Organizator, po ustaleniach z Beneficjentem, daje sobie możliwość do przekazania innych produktów z całego asortymentu marki Butcher’s.
  5. Akcja organizowana jest w Sklepie Internetowym Krakvet pod adresem: krakvet.pl i na jego subdomenach.
 4. Produkty objęte Akcją
  1. Wszystkie produkty objęte akcją są oznaczone na stronie krakvet.pl specjalnym znacznikiem „Kupując pomagam” oraz widnieją na dedykowanej akcji podstronie.
  2. Produkty objęte akcją zostały wymienione w tabeli poniżej. Organizator może w każdym czasie dołączyć nowe produkty do akcji.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel