Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brit PROPSuje u przyszłych i obecnych właścicieli psów – przygotuj się na przybycie nowego członka domu!

2021-12-08
Brit PROPSuje u przyszłych  i obecnych właścicieli psów – przygotuj się na przybycie nowego członka domu!Brit PROPS

Każdy właściciel psa zdaje sobie sprawę, że przygarnięcie nowego pupila wiąże się z mnóstwem nowych obowiązków oraz zmianami w życiu. Psiak w domu – czy to pierwszy pupil pod Twoją opieką, czy też kolejny psi członek rodziny – może wywrócić życie właściciela do góry nogami i postawić przed swoim opiekunami nie lada wyzwanie.

W trosce o potrzeby psów i ich właścicieli, zarówno nowych, jak i doświadczonych, marka Brit stworzyła PROPS – Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa. Zawiera on informacje i praktyczne porady dotyczące wychowania psa, codziennego żywienia oraz pielęgnacji, które zostały opracowane przez wysokiej klasy specjalistów. PROPS zapewnia wsparcie dla właścicieli psów każdej grupy wiekowej – bez względu na to, czy opiekujesz się szczeniakiem, psem dorosłym, czy też towarzyszy Ci psi senior, w PROPS bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie i Twojego czworonoga.

Z pomocą właścicielom psów

Poradnik zawiera wiele cennych rad, z których skorzystają zarówno przyszli właściciele psów, którzy dopiero szykują się do przygarnięcia pierwszego pupila pod swój dach, jak i miłośnicy zwierząt, którym nie jest obca opieka nad psem. Z pewnością troszczysz się o samopoczucie swojego psiego przyjaciela i chcesz zapewnić mu wszystko, co najlepsze – nawet jeśli już spędziłeś ze swoim pupilem nieco czasu, warto otworzyć się na punkt widzenia specjalistów.

W PROPS znajdziesz wskazówki dotyczące wychowania, a także nauczycz się, jak dążyć do wzajemnego zrozumienia i podtrzymywać zbudowaną pomiędzy Wami więź. Poradnik porusza również wszelkiego rodzaju problemy żywieniowe – jeśli spędzają ci sen z powiek nadwrażliwości i nietolerancje pokarmowe lub alergie ulubieńca, jest to lektura dla Ciebie. Dowiesz się z niej także, jakiej pielęgnacji wymaga Twój pupil i jak dbać o jego wygląd.

Pobierz poradnik

Pod okiem specjalistów

Do stworzenia poradnika Brit zaangażował specjalistów z bogatym doświadczeniem. Każdy z nich jest autorem poszczególnych sekcji poradnika – są to Michał Dąbrowski, jeden z najbardziej znanych behawiorystów w Polsce, lekarz weterynarii Paweł Kucharski, ekspert Brit do spraw żywienia zwierząt, Katarzyna Kacalińska, psi hodowca z 20-letnim doświadczeniem, Katarzyna Sieto, prowadząca dom tymczasowy Zamerdany Tymczas, oraz Joanna Kleszcz, właścicielka salonu groomerskiego Black Dog.

Co więcej, lekturę poradnika wzbogaca historia Ramena, najpopularniejszego psa Corgi w Polsce, oraz jego właściciela Karola Paciorka, który jest ambasadorem marki Brit. Okładkę PROPS przygotowała Katarzyna Gabrysz, znana jako Rynn Rysuje.

Wsparcie dla czworonogów w potrzebie

Brit PROPS

Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa jest dostępny do pobrania w formacie dokumentu PDF na stronie www.props-brit.pl w cenie 10 zł – kwotę można dowolnie zwiększyć. Brit przekaże cały dochód ze sprzedaży na poniższe fundacje oraz schroniska opiekujące się psami:

  1. Fundacja Zwierzochron
  2. Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje
  3. TOZ Wrocław
  4. Schronisko Kocham Psisko

Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po PROPS oraz wsparcia naszych czworonożnych przyjaciół w potrzebie razem z Brit.

Postaw na dobro i prawidłowy rozwój Twojego pupila – zasięgnij opinii ekspertów razem z Brit!

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2021
pixel