Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezpieczne zakupy z KrakVet.pl

2020-03-30

Wpis archiwalny

Ostatnie tygodnie to czas trudny, nie tylko dla Polaków, ale dla większości świata. W tej nierównej walce internetowy sklep zoologiczny KrakVet.pl staje na wysokości zadania i dba o dobro i bezpieczeństwo zarówno swoich pracowników, klientów, jak i zwierząt.

Bezpieczne zakupy online

Domowa kwarantanna, w której przebywamy już od kilkunastu dni, mija pod hasłem #zostańwdomu. Internetowa inicjatywa łączy zarówno zwykłych użytkowników, jak i osoby publiczne, którzy jednogłośnie zachęcają do pozostania w domowym zaciszu. Dołączamy do akcji i mając na uwadze dobro swoje i swoich bliskich, zróbmy zakupy bez wychodzenia z domu. Zakupy online to bezpieczny i wygodny sposób na uzupełnienie domowych braków. 

Informujemy, że internetowy sklep zoologiczny KrakVet.pl w czasie zagrożenia Koronawirusem SARS-CoV-2 nie przerwał działania. Funkcjonujemy normalnie, wysyłamy paczki i dalej dbamy o to, żeby naszym i Waszym ulubieńcom niczego nie zabrakło.

Co zrobiliśmy dla bezpieczeństwa klientów i naszych pracowników? Oto lista zmian wprowadzonych w KrakVet.pl:
  • Troszcząc się o zdrowie naszych pracowników, zmniejszyliśmy ilość osób przebywających w siedzibie sklepu. Biurowa część załogi KrakVet.pl pracuje zdalnie w trybie Home Office. Komunikacja odbywa się drogą mailową lub telefoniczną, a wizyta w siedzibie firmy jest dopuszczalna tylko w bardzo istotnych sprawach. Gwarantujemy, że praca zdalna nie wpłynie na jakość komunikacji z Klientami. Dokładamy największych starań, aby kontakt z nami utrzymywał się na stałym wysokim poziomie.
  • Z uwagi na dobro pracowników magazynu, zapewniamy im stały dostęp do najpotrzebniejszych w tym czasie produktów – m. in.: środków ochronnych oraz antybakteryjnych. Ponadto ich kontakty z kurierami, dostawcami i innymi osobami z zewnątrz zostały ograniczone. Dodatkowo wprowadziliśmy na magazynie reguły, które ograniczają kontakt fizyczny między pracownikami.
  • Pracownicy magazynu zostali przeszkoleni z zasad higieny i bezpieczeństwa oraz wyposażeni w zestaw składający się z maseczki, rękawiczek oraz środków dezynfekujących.
  • Pomieszczenia, w których przebywają pracownicy, powierzchnie (np. klawiatury, klamki, włączniki światła), z którymi mają kontakt, a także paczki są regularnie dezynfekowane.
  • Do momentu opanowania zagrożenia Koronawirusem SARS-CoV-2 wstrzymaliśmy osobisty odbiór zamówień oraz składanie zamówień w placówce firmy.
  • Wszystkie towary, które zamawiamy na magazyn, a następnie wysyłamy do Klientów, są starannie dezynfekowane.
Biorąc pod uwagę wprowadzone reguły zwiększające bezpieczeństwo oraz zwiększoną ilość składanych zamówień, informujemy, że czas oczekiwania na paczkę może ulec wydłużeniu.

Dbajmy razem o to, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia i rozprzestrzenienia się wirusa. #zostańwdomu - zrób bezpieczne zakupy online w sklepie zoologicznym KrakVet.pl.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2020
pixel