2020-09-14

Bestsellery KrakVet.pl - Karmy mokre dla psa

Karmy mokre dla psa

Właściciele psów od zawsze zmagają się z dylematem, jaką karmę podawać swoim podopiecznym. Jako sklep zoologiczny z wieloletnim doświadczeniem w branży zaobserwowaliśmy ogromny wzrost zainteresowania karmą mokrą wśród naszych klientów. Pozwala to wskazać rosnący trend tego rodzaju karm wśród posiadaczy psów.

Bestsellery KrakVet.pl - Karmy mokre dla psa

Karmy mokre mogą być podstawowym składnikiem diety Twojego czworonoga lub być stosowane w postaci diety mieszanej, na przemian z karmą suchą. Od karm suchych różnią się przede wszystkim wilgotnością i konsystencją. Karmy mokre charakteryzują się również wyższą zawartością mięsa i naturalnych składników. Zwykle właściciele odnotowują większe zainteresowanie swoich psów, gdy w misce pojawia się pasztet lub mięsne kawałki stąd też nasuwa się wniosek, że karmy mokre są zdecydowanie smaczniejsze.

Najczęściej wybierane karmy mokre dla psa

Nie wiesz jaką karmę wybrać dla swojego czworonoga? Zobacz najczęściej wybierane karmy mokre dla psa w sklepie KrakVet.pl i wybierz rozwiązania, które cieszą się zaufaniem i uznaniem właścicieli psów.

Dolina Noteci dla psa

Od momentu wprowadzenia produktów marki Dolina Noteci do naszej oferty, karmy mokre od tego producenta cieszą się niezmienną popularnością. Klienci najczęściej wybierają gotowe zestawy miksów smakowych, dzięki którym mają pewność, że ich podopieczny otrzymuje urozmaicone i pełnowartościowe posiłki. Wśród największych zalet tych karm klienci wskazują walory smakowe oraz wysoką przyswajalność. Odnotowuje się również zauważalny wpływ na zdrowie i kondycję czworonoga.

Karmy dla psa Brit

Producent produktów Brit ugruntował swoją pozycję na rynku głównie poprzez sprzedaż popularnych karm suchych z serii Brit Care oraz Brit Premium. Idąc za potrzebą rynku producent rozszerzył swoją ofertę o karmy mokre m.in. Brit Pate & Meat, Brit Monoprotein oraz Brit Fresh. Karmy mokre Brit są bezzbożowe i stworzone z najwyższej jakości składników. Cechują się bardzo wysoką zawartością mięsa i dobrą przyswajalnością. Są również delikatne dla żołądków, a wersja Monoprotein jest świetnym rozwiązaniem dla alergików.

Karmy mokre Royal Canin

Royal Canin to jeden z najbardziej popularnych producentów żywności dla zwierząt. Swoją rozpoznawalność zyskał między innymi dzięki rozbudowanej ofercie dla psów rasowych. Zakup karm mokrych Royal Canin dla psa jest wygodnym rozwiązaniem, z uwagi na to, że wybieramy formułę, która jest opracowana zgodnie z potrzebami konkretnej rasy i wieku psa.

Animonda dla psa

Na naszej liście najczęściej wybieranych karm mokrych dla psa nie mogło zabraknąć Animondy. Firma zaistniała na rynku zoologicznym ponad 25 lat temu i przez ten czas ugruntowała swoją pozycję jako lider wśród producentów karm dla psów i kotów. Największą popularnością cieszą się karmy z serii Grancarno, która została stworzona z myślą o wrażliwych żołądkach.

Karmy Butcher's

Butcher's to angielska firma, która znajduje się obecnie na 3 miejscu pod względem sprzedaży wśród producentów karm dla psów. Misją marki Butcher's jest zaspokajanie potrzeb żywieniowych psów z naciskiem na uwzględnienie specyficznych potrzeb żywieniowych każdej rasy. Karma cieszy się również dużym uznaniem wśród wybrednych psów, ponieważ zdaje się zadowalać podniebienia nawet największych koneserów.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Rozumiem
pixel