5% rabatu dla pracowników ACTION S.A

5% rabatu dla pracowników ACTION S.A

Ważne dla nas jest aby KrakVet.pl był nie tylko miejscem, gdzie kupisz ulubioną karmę swojego zwierzaka, artykuły do pielęgnacji, czy nowe zabawki. Naszym celem jest rozwój społeczności, wśród której znajdziesz wsparcie w każdym obszarze opieki nad swoim czworonożnym przyjacielem.

W KrakVet.pl pragniemy, aby każdy użytkownik odwiedzający nasze serwisy wiedział, że jesteśmy renomowanym sklepem zoologicznym, który przykłada wszelkich starań, aby zadowolić zarówno klientów jak i ich podopiecznych. Specjalnie dla użytkowników forum przygotowaliśmy rabat w wysokości 3%. Rabat zostaje przypisany do konta klienta i można korzystać z niego aż do 31 października!

Zapraszamy na zakupy!

Jak skorzystać z rabatu:

  1. Rabat w wysokości 5% naliczy się po aktywowaniu kodu rabatowego.
  2. Kod rabatowy ACTION należy wpisać w koszyku podczas realizacji zamówienia, lub aktywować go na koncie klienta w zakładce Moje rabaty.
  3. Po użyciu kodu rabatowego do konta klienta zostanie przypisany stały rabat w wysokości 5% na produkty w cenach regularnych.
  4. Kody rabatowe i oferty specjalne się nie łączą. Produkty oznaczone: Supercena, Promocja, Przecena, Zestaw są wyłączone z promocji.
  5. Rabat przyznawany jest wyłącznie pracownikom ACTION S.A zarejestrowanym w sklepie KrakVet.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Zamknij
pixel