Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Strzyżenie psa – dlaczego warto skorzystać z usług groomera?
Powszechne niegdyś stwierdzenie, że psy nie potrzebują kąpieli, strzyżenia i pielęgnacji sierści powoli odchodzi w zapomnienie. Coraz lepiej znamy potrzeby naszych psów i coraz lepiej o nie dbamy, a regularne kąpiele, czesanie, trymowanie czy też strzyżenie sierści psa to nie fanaberia, ale obowiązek każdego odpowiedzialnego właściciela. Wraz ze wzrostem świadomości na temat pielęgnacji psów, wzrosło zapotrzebowanie na usługi groomerów. Dowiedz się więcej o usługach psich fryzjerów.
Czytaj więcej
Dzień Psa – kiedy wypada i jak go obchodzić?
Już wkrótce Dzień Psa – obchodzimy go 1 lipca. O naszych psich przyjaciół dbamy nie tylko od święta – możemy jednak uczynić ten dzień dla nich wyjątkowym! Dowiedz się więcej o obchodach, a także sprawdź pomysły na świętowanie z pupilem lub prezenty z tej okazji.
Czytaj więcej
Karma dla west highland white terriera - ranking [Top 10]
West highland white terrier, zwany również westie, to mały piesek o charakterystycznej białej sierści, który odznacza się niebanalnym apetytem, dlatego ich właściciele powinni szczególnie starannie wybierać karmę dla pupila. Co więcej, pieski z białą sierścią wymagają stosownej diety. Sprawdź ranking najpopularniejszych karm dla westie.
Czytaj więcej
pixel