Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Dzień Bezpańskich Zwierząt
Dnia 4 kwietnia obchodzimy corocznie Dzień Bezpańskich Zwierząt – to idealna okazja do refleksji na temat możliwych rozwiązań problemu bezdomności zwierząt i form pomocy. Sprawdź, jak możesz się zaangażować.
Czytaj więcej
Białe psy – TOP rasy, pielęgnacja sierści
Niektórzy ludzie mogą preferować białe psy ze względu na ich wygląd – biały kolor sierści może być postrzegany jako elegancki i czysty. Jednak kolor sierści nie powinien być jedynym czynnikiem, który decyduje o wyborze psa – ważne jest również, aby wybrać psa, który będzie pasował do stylu życia i potrzeb danej osoby lub rodziny. Dowiedz się więcej o potrzebach białych psów.
Czytaj więcej
Staffordshire Bull Terrier (Staffik)
Staffordshire Bull Terrier, zwany również staffikiem, to energiczny, radosny i czuły psiak, który niejednokrotnie domaga się znaczących ilości uwagi ze strony opiekunów. Staffik wyróżnia się dużą inteligencją, jednak często potrafi postawić na swoim. Dowiedz się więcej o tej rasie.
Czytaj więcej
Gołąb — szkodnik, czy inteligentny ptak?
Gołębie były udomowione już w starożytności i od tamtej pory są hodowane przez ludzi na całym świecie. Służą jako zwierzęta hodowlane, jako gołębie pocztowe, sportowe (w tym gołębnictwo) czy też ozdobne. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o gołębiach.
Czytaj więcej
pixel