Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Munchkin – uroczy kot o krótkich łapkach
Munchkin to niezwykle urocza rasa kota wyróżniająca się podłużnym ciałem i charakterystycznymi krótkimi łapkami. Ich rozbrajający wygląd podbił serca tysięcy internautów, a rasa zyskała ostatnio wielką popularność. Z uwagi na budowę ciała tych kotów wokół ich hodowli narosło wiele kontrowersji. Dowiedz się więcej o rasie i poznaj jej potrzeby.
Czytaj więcej
Odrobaczanie kota – najważniejsze informacje
Robaki i pasożyty mogą poczynić w organizmie kota wiele szkód, dlatego też profilaktyka i regularne odrobaczanie kota oraz badania pupila należą do obowiązków każdego właściciela. Na zarobaczenie są w szczególności narażone koty wychodzące, jednak przebywanie w domu również nie uchroni kota przed pasożytami. Dowiedz się więcej na temat przyczyn i objawów zarobaczenia, a także odrobaczania pupila.
Czytaj więcej
Agama brodata – najważniejsze informacje
Agama brodata to jaszczurka, która z powodzeniem odnajduje się nawet wśród całkowicie początkujących i niedoświadczonych opiekunów. Przed podjęciem decyzji o zakupie gada należy jednak zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego gatunku, a także potrzebami i wymaganiami bytowymi agamy brodatej. Dowiedz się o nich więcej.
Czytaj więcej
Posokowiec bawarski – charakterystyka rasy
Posokowiec bawarski to zrównoważony i przyjacielski pies o charakterystycznym wyglądzie, w którym uwagę przyciągają przede wszystkim duże, oklapnięte uszy. Rasę upodobali sobie przede wszystkim myśliwi, choć na chwilę obecną odgrywa ona również rolę lojalnego i oddanego towarzysza. Poznaj najważniejsze wymagania oraz preferencje posokowca bawarskiego, a także jego zalety i wyjątkowe cechy charakteru.
Czytaj więcej
pixel