Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

TropiDog – opinie, skład i cena karmy
Marka TropiDog należy do polskiej rodzinnej firmy, której produkty cieszą się dużym uznaniem, a także zainteresowaniem w branży zoologicznej na całym świecie. TropiDog oferuje pełnoporcjowe suche karmy dla psów, wśród których znajdziesz receptury dla psiaków w każdym wieku i każdej wielkości rasy, a także na specjalne potrzeby, takie jak nietolerancja pokarmowa i alergia czy nadwaga i potrzeby organizmu po sterylizacji. Przeczytaj recenzję karmy i dowiedz się więcej o marce.
Czytaj więcej
Dieta eliminacyjna u psa i kota
Dieta eliminacyjna jest sposobem na radzenie sobie z alergiami oraz nietolerancjami pokarmowymi zarówno u psów, jak i kotów. Dowiedz się, czemu służy i jak ją przeprowadzić.
Czytaj więcej
Mączka mięsna w karmie
Mączka mięsna to powszechnie stosowany składnik pokarmów dla psów, który budzi wiele kontrowersji. Dowiedz się więcej o tym składniku, jego zastosowaniu i zaletach.
Czytaj więcej
Świnka miniaturowa – uroczy krzyk mody
Świnka miniaturowa to niezwykle sympatyczne zwierzątko, które zyskuje coraz większe uznanie. Nie ulegaj łatwo modzie – świnka miniaturowa to wymagające zwierzątko. Zanim zdecydujesz się na jej adopcję, dowiedz się więcej o jej potrzebach.
Czytaj więcej
Pies myśliwski – co czyni psa dobrym towarzyszem polowania?
Psy myśliwskie to grupa ras, które zostały wyhodowane lub ułożone z myślą o pomaganiu człowiekowi w polowaniu. Dzielimy je na wyspecjalizowane grupy pełniące różne role na polowaniach. Czym się wyróżnia pies myśliwski i jaką pełni rolę? Jakie mają potrzeby i jak z nimi współpracować? Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej
pixel