Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Pomoc dla zwierząt z Ukrainy
Od kilku dni za naszą wschodnią granicą rozgrywa się dramat. Informacja o wojnie na Ukrainie wstrząsnęła całym światem, a myśl o tym, jak drastycznie zmieniło się życie naszych sąsiadów wywołuje dreszcze. Cierpią ludzie oraz ich zwierzęta. Jak możemy im pomóc?
Czytaj więcej
Ciekawostki o kotach – 10 faktów o życiu kota
Choć wielu z nas ma częstą styczność z kotami, nie wiemy o nich wszystkiego. Do czego służą kocie wąsy? Dzięki czemu ciało kota jest tak gibkie? Jaki wpływ na zdrowie człowieka ma mruczenie kota? Dowiedz się więcej i poznaj intrygujące ciekawostki na temat kotów.
Czytaj więcej
Jaka karma dla psa z alergią skórną?
Alergie i nietolerancje pokarmowe wśród psów to coraz częściej obserwowane zjawisko. Dobranie odpowiedniego pokarmu do potrzeb psa zmagającego się z alergiami to nie lada wyznanie. Sprawdź, czym się kierować w wyborze odpowiedniej karmy dla psa borykającego się z alergiami skórnymi.
Czytaj więcej
Jak czytać skład karmy dla psa i kota?
Wybór odpowiedniej karmy dla pupila nie jest prosty biorąc pod uwagę szeroki wybór dostępny na rynku. Nie ułatwia go również często niejasny system opisywania składników karm. Sprawdź, jak czytać składy karmy, na co zwracać uwagę i jakich sformułowań lub składników się wystrzegać.
Czytaj więcej
Żwirek dla kota Lidl, Biedronka – porównanie
Żaden właściciel kota nie może się obejść bez zapasu odpowiedniego żwirku. Obecnie wiele sieci supermarketów oferuje różnego rodzaju żwirki dla kota. Dowiedz się wiecej na temat żwirków dostępnych w sklepach takich, jak Lidl i Biedronka oraz dowiedz się, jak wypadają w porównaniu z popularną marką Calitti.
Czytaj więcej
Rodzaje karmy dla psa – co warto wiedzieć?
Obecnie na rynku jest dostępny szeroki wybór rozmaitych karm dla psa. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami, sprawdź, czym się charakteryzują, jakie występują podziały karm oraz jak dobrać odpowiednią dla potrzeb Twojego pupila.
Czytaj więcej
DOLINA NOTECI Premium – opinie, skład i cena karmy
Mokre karmy Dolina Noteci Premium cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli psów. Dowiedz się więcej na tematu składu karmy DOLINA NOTECI Premium bogata w jagnięcinę i przeczytaj jego analizę, a także dowiedz się więcej na temat dawkowania karmy, opinii oraz aktualnych cen karmy.
Czytaj więcej
pixel