Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Szczeniak w domu – co warto wiedzieć?
Wraz z przybyciem szczeniaka do domu, świat jego właścicieli obraca się do góry nogami. Co zrobić by go dobrze ułożyć i nie dać wejśc sobie na głowę. To wszystko co powinien wiedzieć właściciel szczeniaka, by łatwiej przetrwać te pierwsze dni i wiele więcej znajdziesz w naszym poradniku: "Szczeniak w domu – co warto wiedzieć?"
Czytaj więcej
Jak powinna wyglądać prawidłowa dieta Twojego psa?

 Jak powinna wyglądać prawidłowa dieta Twojego psa? Co powinna zawierać karma? Jeśli będziemy chcieli mu gotować, na co powinniśmy zwrócić uwagę? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w naszym artykule. Zapraszamy do lektury, nie będziecie żałować.

 

 

Czytaj więcej
Alergia u Twojego pupila
Alergie to coraz częściej spotykane schorzenia, zarówno ludzi jak i zwierząt. Nie dajace się wykryć od razu objawy, mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Jak rozpoznac alergię? Które objawy mogą niepokoić? oraz jak im zapobiegać?
Czytaj więcej
Kastrowanie psa – wszystko, co trzeba wiedzieć

Co warto wiedzieć o zabiegu kastracji, czy można uznać go jako bezpieczny? Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz czy poddać jej swojego czworonoga, to ten artykuł jest dla Ciebie. Rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na pytanie czy odkładać ją „na później”.

Czytaj więcej
Żywienie pupila – karma sucha, czy mokra?

Odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa prawidłowego rozwoju nie tylko człowieka, ale również czworonogów. Chcemy dać swoim pupilom wszystko co najlepsze i najczęsciej przesadzamy. Co warto podać, a co może okazać się nietrafionym wyborem?  Rozwiewamy mity i przedstawiamy fakty.

Czytaj więcej
Czy można odchudzać psa?

Otyłość jest chorobą cywilizacyjną XXI wieku, nie tylko ludzi. Problem co raz częściej pojawia się  również u czworonogów. Czy można odchudzić psa? Jak to zrobić? Oto krótki przewodnik o nadwadze i odchudzaniu czworonoga.

 

Czytaj więcej
pixel