Jamnik

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Halina30

10 kwietnia 2006, 14:03

Witam mam młodego jamnika i chciałam sie dowiedzieć ? jak go karmić co powinien jeść bo wczoraj cały dzień mi zwymiotował i miał biegunkę proszę o poradę z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 105
Rejestracja: 26 września 2005, 22:54
Lokalizacja: Kraków

10 kwietnia 2006, 16:21

Jezeli pies jest mlody a wymiotuje i ma biegunke to ja pobieglabym na konsultacje z prowadzacym wetem. Sporo chorob zaczyna sie wymiotami i biegunka :(
A jezeli chodzi o zywienie to jak chcesz karmic karma przemyslowa to szukaj i wybieraj karmy z tzw gornej polki dla psow malych ras w odpowiednim przedziale wiekowym, w krakvecie takich karm znajdziesz mnostwo.
pozdrawiam anka
Gość

10 kwietnia 2006, 18:54

Ja mam cztery jamniki mini i królicze dorosłe karmię karmię ROYAL CANIN Mini Dachshund lub EUKANUBA Adult Small Breed a szczenięta do 10 msc EUKANUBA Puppy & Junior Small Breed lub ROYAL CANIN Mini junior do tego dodaję codziennie łyżeczkę oleju lnianego lub z pestek winogron a od czasu do czasu jakieś mięsko.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

11 kwietnia 2006, 09:54

zdecydowanie pokaż psa lekarzowi , jeśli zwierze ma biegunke i wymioty to większość chorób tak się zaczyna i jeśli zostawisz go na kilka dni to dojdzie do jego odwodnienia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość