do dr Jarka

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

najanaja
Posty: 4
Rejestracja: 06 lutego 2008, 22:06

12 sierpnia 2008, 16:58

Witam,
przepraszam, że przeszkadzam w czasie urlopu, ale nie wiem zupełnie jak rozwiązać problem.
Niedawno byłam u Pana doktora z moją suczką Migotką-zapalenie krtani z tendencją do schodzenia niżej.
Dostawała Amoksycylinę i po tygodniu była prawie zdrowa.
Niestety po kilku dniach objawy wróciły i musiałam udać się do innej lecznicy.
Wykonano RTG klatki piersiowej-i... powiedziano mi, że nie są w stanie postawić diagnozy (tzn jakieś tam nieokreślone zmiany)
Na wszelki wypadek zapisano ponownie Amoksycylinę-a nuż pomoże i z szerokim uśmiechem pożegnano.
Suczka jest coraz słabsza a boję się czekać do Pana powrotu. Jeśli nie jest to naruszenie zasad forum-proszę o wskazanie jakiegoś kompetentnego lekarza
Serdecznie pozdrawiam
Ewa Sz-K
Gość

17 sierpnia 2008, 09:46

najanaja pisze:Witam,
Suczka jest coraz słabsza a boję się czekać do Pana powrotu. Jeśli nie jest to naruszenie zasad forum-proszę o wskazanie jakiegoś kompetentnego lekarza
W Krakvecie, poza genialnym doktorem Orłem, jest mnóstwo innych równie cudownych lekarzy i każdy z nich jest wart polecenia. Najwięcej kontaktu miałam do tej pory, poza doktorem Orłem, z doktorem Chwastowskim, doktor Chwastowską, doktorem Kobiałką i doktorem Komendą - nie szukaj innej lecznicy, tylko pójdź do nich - nie wierzę, żeby nie potrafili Ci pomóc i odesłali z kwitkiem...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość