arthroflex a wymioty

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

egradska
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2007, 20:40
Kontakt:

05 lutego 2008, 02:14

Mamy prawie 11-letniego ONka i oczywiscie ma już konkretne kłopoty ze stawami. Jesienią robiliśmy prześwietlenie i jest raczej niedobrze. Pies reaguje wymiotami na leki sterydowe, niesterydowe przeciwzapalne (tak był leczony w listopadzie). Przyznaję, że ostatnia moja nadzieja była w arthroflexie, bo nie znalazłam info o przeciwskazaniach, no i nasz weterynarz też bardzo zachwalał. W ub tygodniu zamówiliśmy ten specyfik i od czwartku podajemy. Pies chętnie przyjmuje lekarstwo, ale niestety - dwa dni z rzędu rano dosyć konkretnie wymiotował. Dziś nie podaliśmy. Bardzo się martwię. Czy to moze być z tego lekarstwa? Kupka jest w porządku, ale psiak osłabiony, niemal wmusiliśmy w niego trochę rosołku z kawałkami indyka...
Prosze o rade.
Valar

06 lutego 2008, 11:40

Mój pies (7 miesięcy) nie ma wymiotów. Po pierwszych dnia miał jakby luźniejsze kÓÓpale :wink:, ale było to jednorazowe i obecnie jest oki.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

08 lutego 2008, 10:35

bardzo rzadko może się tak dziać. Przerwij artroflex na kilka dni i wróć potem do niego w dawce 2,5 ml. podawae w jedzeniu lub po jedzeniu. Jeśli nie będziepoprawy podasz podobnu środek w tabletkach.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość