Pytanie do Pana doktora -zwyrodnienie stawów

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

yewcia1
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2006, 21:24
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

02 listopada 2007, 20:38

Witam
Proszę o poradę - moja 8 letnia sunia ma zwyrodnienie stawu łokciowego ( przednia łapa)
Dostała od lekarza zastrzyki niesterydowy lek przeciwzapalny 3 i kupiliśmy artloflex w kk :D
Niestety efekt mizerny ( artloflex zażywamy już 5 tydzień, wiem , ze efekt moze być nawet dopiero po 6 tyg)
Psina mocno utyka , szukam bezpiecznego leku przeciwzapalnego.
U poprzednich podpiecznych ( już za TM) stosowaliśmy metacan - ale lek nie jest bezpieczny - dużo efektów ubocznych, takie same opinie wyczytałam na temat rimadylu.
Chciałam prosić o pdpowiedzenie jaki lek jest w miarę bezpiezny
Bardzo dziękuję za ospowiedz
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

02 listopada 2007, 22:26

pierwsze proszę cię w podpisie nie używaj linków i banerów - nie jest to dopuszczane u nas poza działem sklep i ogłoszenia. Drugie : wyślij mi zdjęcie na pw. Jeśli zmiany są duże to leczenie nie da nic, poza ustąpieniem objawów. Reszte dyskusji musimy przenieść na pw po przesłaniu zdjęć.
Gość

22 listopada 2007, 09:13

mieliśmy ten sam problem z naszym Labkiem. niestety w wieku 6 miesięcy miał operację na staw łokciowy. teraz ma 2 lata i spaceruje bardzo ładnie ale już tylko na smyczy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość