ciąża urojona

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

20 października 2007, 14:04

dzień dobry, chciałam zapytać czy pies podczas ciąży urojonej{którą stwierdził mój wet} cały czas chodzi i piszczy?
Pochowałam wszystkie rzeczy łącznie z miękkimi elementami legowiska, zabawki, pluszaki, pantofle, itp. a pies chodzi i skauczy nawet całą noc i dzień. Jak zaradzić takiemu zachowaniu? mam wrażenie jakby przez to skauczenie chciała mi dać znać że coś jest nie tak. Dziś postanowiłam jej zrobić jednodniową głodówkę ale z powodu tego że pies cierpi na refluks to chyba nie jest dobry pomysł bo rano już zwymiotowała ale treścią inną niż zwykle tzn. bezwonną pianą z małą krwistą ok.półmilimetrową drobinką. Głodówkę to mój pies zastosował sobie i tak sam bo nic nie chce jeść tylko pije wodę ale niedużo. Co tu dalej począć??
Proszę o pomoc. Dziękuję!!
anastazja55
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2007, 21:21
Kontakt:

22 października 2007, 21:42

Jezeli mozesz to skontaktuj sie z wetem, cos napewno jej dolega dlatego piszczy no i te wymioty,niema takich objawow przy ciazy urojonej,moga byc nabrzmiale sutki w ktorych pojawia sie mleko,chcebyc bardziej pieszczona,ugniata sobie miejsce na legowisku.czy to jest jej pierwsza caza urojona,w jakim jest wieku?pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość