pratel

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

19 października 2007, 02:25

witam jestem wlaścicielka 2,5 rocznego westa.suka dostala wczoraj ok. godz.18-tej 1 tabl.pratelu i od następnego poranka chodziła i skamlała przez cały dzień i była bardzo pobudzona. ok doby po podaniu nastąpiło lekkie rozluźnienie stolca o brunatnym zabarwieniu. Teraz jest godz. 2 nad ranem czyli ok 20 godzin po podaniu leku a pies nie śpi tylko stęka i gapi się na mnie jakby nie wiedziała co sie z nią dzieje proszę uprzejmie o poradę, przejrzałam już niejedno forum i nie znalazłam konkretnych odpowiedzi na temat ewentualnego przedawkowania pratelu. dodam że stosowałam u mojej suni już pratel trzykrotnie w półrocznych odstępach i nigdy nie było problemów żadnych z tytułu jego zastosowania. pies waży 7,5 kg dziękuję z góry za odpowiedź na mój post na który czekała będę z niecierpliwością pozdrawiam, aldona
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

19 października 2007, 21:39

przedawkowania na 100% nie było. Jest to dopuszczalna dawka. To co się dzieje z Twoim psem prawdopodobnie nie ma żadnego związku z pratelem. To coś innego.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość