Nagły brak apetytu !!!

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

14 października 2007, 11:26

Witam wszystkich :)

Pojawił mi się problem z moim psiakiem, jest to 11 miesięczny szczeniak owczarka niemieckiego.Dotychczas był bardzo łapczywy na jedzenie i z apetytem nie było u niego żadnego problemu.Zawsze zjadał całą porcje jedzenia jaką mu naszykowałam.Niestety ostatnio zaczoł jejść tak jakby spokojniej co do niego jest niepodobne !!! :( no i nagle zaczoł zostawiać część jedzenia w misce, gdzie dotychczas ta dawka jedzenia była zjadana bez problemu. :( Wcześniej jedzenie wyglądało tak, że psiak połykał z łapczywośći całe chrupki bez gryzienia i jedzenie trwało może z 10 minut, teraz natomiast mój psiak się bawi z jedzeniem godzinę, mamla je i nieudacznie rozgryza chrupki, gdzie większość wylatuje mu bokami pyska.Pomyślałam, że może ta dawka jest już zaduża i psiak jest przejedzony, dlatego zrobiłam mu jeden dzień dietke, ale wiele się nie zmieniło :( Nie wiem czy to ma znaczenie, ale u psiaka ostatnio wystąpiło zapalenie kości, które już zostało wyleczone, ale cały czas psiakowi podaje artroflex no i pojawiają się u niego wymioty-tak jakby po podaniu tego artroflexu (zaraz po podaniu tego) dostaje 2,5ml.
Nie wiem co robić czy to może jakiś objaw choroby, czy też może mój psiak wreszcie przestał być łapczywy i to normalne, że im starszy pies tym mniej je !!!??? :( nie wiem proszę o rade
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 października 2007, 08:41

przerwij artroflex i obserwuj czy zwierzę dalej będzie zwracać, jeśli tak musisz iść do lekarza, jeśli pogorszył się wyglą psa musisz iśc do lekarza.
Gość

15 października 2007, 20:33

Dziękuję za odpowiedź

W tej chwili wymiotów u psiaka już nie ma.Zrobiłam mu jeden dzień dietki i daje narazie lekkie jedzenie. :) Artroflexu nie podaje .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość